Jarné zľavy na tehly a škridly

Tehla Porotherm 44 EKO+ Profi

Doprajte si strechu z pálenej škridly alebo novostavbu z tehál, ktoré nepotrebujú zatepliť. Stavebné materiály Wienerberger kúpite do konca júna so zľavou až do 50 %.

Nákupom moderných brúsených tehál Porotherm 44 EKO+ Profi ušetríte túto stavebnú sezónu až polovicu. Zľavu 50 % získate nielen na klasické tehly, ale aj na doplnkové tehly Porotherm 44 EKO+ Profi K, 1/2K a R pre dokonalé zvládnutie detailov. Každú druhú tehlu zadarmo získate vrátane spojiva a bez ohľadu na to, či budete murovať na maltu pre tenké škáry alebo na murovaciu penu Dryfix.

Tehla Porotherm 44 EKO+ Profi
Tehla Porotherm 44 EKO+ Profi

S tehlami Porotherm 44 EKO+ Profi šetríte dvakrát. S ich pomocou možno zhotoviť jednovrstvové omietané obvodové murivo s nadštandardnými tepelnoizolačnými parametrami bez potreby zateplenia.

Škridla Samba 11
Škridla Samba 11

K jarnej zľave môžete navyše získať praktický bonus v podobe bezplatnej asistenčnej služby pri zakladaní prvého radu tehál.

Plochá škridla Figaro 11
Plochá škridla Figaro 11

Ušetriť na správnom mieste možno aj pri nákupe keramickej strešnej krytiny Tondach. Pri kúpe základnej škridly so spoľahlivou strešnou fóliou Tondach FOL si môžete uplatniť zľavy až do výšky 40 %. Jarná akcia sa vzťahuje na veľkoformátové škridly TwistBolero, obľúbené škridly Samba 11Stodo, plochú škridlu Figaro 11, a tradičný model Bravura.

Škridla Stodo
Škridla Stodo

Podmienkou pre získanie zliav je registrácia vyplnením formulára na: www.wienerberger.sk/akcia