Inovatívne vykurovanie a vetranie s EKOSMART bonusom

Inovatívne vykurovanie a vetranie s EKOSMART bonusom

Spoločnosť STIEBEL ELTRON patrí k popredným medzinárodným dodávateľom zariadení na ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie. Ako rodinná spoločnosť sa spoločne so svojimi inžiniermi a pracovníkmi snažia prinášať inovatívne a moderné riešenia pre bývanie.

Tepelné čerpadlo HPA-O 8 CS plus

Spoločnosť svoje novinky z oblasti obnoviteľných zdrojov energie aktuálne ponúka s možnosťou čerpania EKOSMART bonusu.

Sety s tepelnými čerpadlom HPA-O 8 CS plus a set s vetracou jednotkou LWZ 180 získate výhodnejšie vďaka bonusu až 3 200 €.

Tepelné čerpadlo HPA-O 8 CS plus je úsporné vďaka vysoko účinnej invertorovej technológii poslednej generácie a cenovo priaznivé k využitiu obnoviteľnej formy energie. Vyznačuje sa minimálnou hlučnosťou, ktorú je možné vďaka režimu Silentmode ešte znížiť.

Vetracia jednotka s rekuperáciou tepla LWZ 180

Vetracia jednotka s rekuperáciou tepla LWZ 180

Vetracia jednotka s rekuperáciou tepla LWZ 180 predstavuje centrálny systém prívodného a odpadového vzduchu pre optimálnu kvalitu vzduchu. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou rekuperácie až 90%, tichou prevádzkou vďaka výrazne redukovanej úrovni hluku, jednoduchou výmenou filtrov a jednoduchým programovaním prostredníctvom integrovanej ovládacej jednotky alebo prostredníctvom diaľkového ovládania.

V prípade záujmu o využitie tepelného čerpadla alebo vetracej jednotky je spoločnosť STIEBEL ELTRON nápomocná aj s vyhotovením odborného návrhu vykurovania a vetrania a výpočtom návratnosti investície do tepelného čerpadla alebo vetracieho systému.

Bližšie informácie o ponúkaných setoch nájdete na stránkach www.stiebel-eltron.sk/tepelne-cerpadlo a www.stiebel-eltron.sk/vetranie

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.