Čistič fasád vráti pôvodný vzhľad vašej znečistenej fasáde

image 34094 25 v1

Pokiaľ ste sa už stretli s problémom znečistených fasád, na ktorých namiesto farieb vynikajúnevzhľadné špinavé šmuhy, nezúfajte!

Spoločnosť COLORLAK prichádza s riešením, ako jednoducho so znečistením skoncovať. Ponúka špeciálny prípravok ČISTIČ FASÁD, ktorý premení „špinavú“, riasami a plesňami zanesenú fasádu na nepoznanie a vráti jej pôvodný vzhľad.

Problém s biologickým znečistením vzniká predovšetkým na severne orientovaných fasádach, na ktoré takmer celý deň nezasvieti slnko. Na takýchto plochách dochádza k zvýšenej vlhkosti a kondenzácii vody, ktorá spôsobuje výskyt a rast biologického napadnutia (riasy, machy, lišajníky a plesne).

Pre odstránenie tohto znečistenia z fasád, ako aj muriva, omietok, betónu, kameňa, strešnej krytiny, ale aj zámkovej dlažby, sôch, pomníkov apod. je určený výrobok ČISTIČ FASÁD V1920 alebo ČISTIČ FASÁD KONCENTRÁT V 1923. Pre posilnenú prevenciu voči novému napadnutiu riasami, plesňami atď. odporúčame ešte suchú fasádu ochrániť prípravkom OCHRANA FASÁD V1930, ktorý sa rovnako ako ČISTIČ FASÁD, aplikuje postrekom, valčekom alebo štetkou.

Vyčisti fasádu a vyhraj zaujímavé ceny, viac na www.colorlak.sk/soutez

Odporúčané MOC:
Čistič fasád V-1920 1 liter 3,98 € s DPH
5 litrov 17,72 € s DPH
Ochrana fasád V-1930 1 liter 4,61 € s DPH
5 litrov 20,40 € s DPH

Výhradný distribútor značky Colorlak:
COLORLAK SK, s.r.o.
Zvolenská cesta 37
974 05 Banská Bystrica
www.colorlak.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti COLORLAK, a.s. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.