cistenie podlah lahko a rychlo
Galéria (8)

Čistenie podláh ľahko a rýchlo

Tradičným spôsobom, ako udržať podlahu v čistote, bolo použiť handru, vedro s vodou a univerzálny čistiaci prostriedok, rozpustný vo vode. S tým je však koniec! Nový Bona Spray Mop Motion ponúka účinné a šetrné čistenie vašich podláh.

Galéria

Rozdiel medzi bežným mopom a mopom Bona Spray Mop Motion je taký, že kým pri bežných mopoch žmýkate vo vedre handru, a teda na podlahu nanášate usadenú špinu, Bona Spray Mop Motion iba vytiahnete zo skrine a upratujete. Stačí len stlačiť páčku na dávkovanie čističa. Mikrovláknová utierka na Bona Spray Mop Motion uzamkne špinu dovnútra, takže usadenú špinu nerozotiera na podlahe.

Použitie nadmerného množstva vody drevenej podlahe škodí. Bona Spray Mop Motion si dávkujete podľa svojej vlastnej potreby a podlaha tým netrpí.

Bona Spray Mop Motion je mop určený na čistenie drevených, laminátových a korkových podláh, ale môže byť použitý na všetky typy podláh. Ponúka štyrikrát účinnejšie čistenie podlahy než s bežným mopom, a to pomocou sonického pohybu (rovnaké vibrácie ako pri čistení zubov zubnou kefkou) na odstránenie znečistených a zaschnutých škvŕn na podlahe pomocou vibrácií. Sonický pohyb možno zapnúť/vypnúť podľa potreby.

Mop funguje na 4 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Mop s otočnou hlavou dosiahne aj do ťažko prístupných miest.

Mikrovláknovú čistiacu utierku je potrebné po každom použití vypláchnuť vo vode. Možno ju prať aj v práčke pri teplote 60 stupňov, vydrží až 300 vypraní, je však potrebné prať ju bez aviváže!

Bona Čistič na parkety
 
Čistiaci prostriedok pre drevené a korkové lakované podlahy, pre povrchy ošetrené tvrdými voskmi a voskovými olejmi. Pripravený k okamžitému použitiu.

 
Bona Čistič na laminátové podlahy & dlaždice
 
Čistiaci prostriedok pre laminátové podlahy, PVC, keramickú dlažbu, marmoleum, vinyl. Pripravený k okamžitému použitiu.

 
Čistiace prostriedky k Bona Spray Mop Motion kúpite v 0,85 l balení alebo v 4 l balení.

ESHOP www.bonaspraymop.sk 

+421 265 457 161 –>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje