Augustový Môj dom už v predaji

augustovy moj dom uz v predaji

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií, ktoré sa vám zídu pri zveľaďovaní interiéru či záhrady, ale aj pri stavbe domu. Nájdete ho v predaji od 1. augusta.

Chystáte sa využiť leto na prípravu izbičky pre budúceho školáka? Alebo vám do rodiny čoskoro pribudne malý človiečik? Všetko, čo potrebujete vedieť o zariaďovaní izby pre dieťa v akomkoľvek veku, sa dozviete v najnovšom čísle Môjho domu. Samozrejme, to zďaleka nie je všetko. Aj tento mesiac nájdete v Mojom dome zaujímavé domy,  interiéry a nápady, ako vylepšiť ten váš.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Interiér vo farbách zmrzliny 

Kombinácia marhuľovej a pistáciovej v skutočnosti vôbec nevyzerá až tak odvážne, ako to znie na prvé počutie. Ak chcete mať interiér svieži a príjemne sladkastý, určite nad ňou popremýšľajte.

Pôvabný mišmaš

Dom v slnečnom Portugalsku si jeho majiteľka zariadila v duchu aktuálneho trendu „staré s novým“ –  s citom skombinovala starožitné a moderné zariadenie, aj južanský temperament s atmosférou severského pokoja.

Deti neznášajú nudu

Rady a tipy ako zariadiť deťom izbičku, ktorá nebude nudná, a zároveň bude praktická pri každodennom používaní,ale aj tipy na výber nábytku a doplnkov pre rôzne vekové kategórie, nájdete v augustovom čísle Môjho domu.

Ušite si detskú deku

Páčia sa vám patchworkové prikrývky, ale netrúfate si na komplikované zošívanie kúskov látky? V augustovom Mojom dome nájdete návod na vlastnoručnú výrobu pestrej detskej deky, ktorú ušijete naozaj jednoducho.

Detské izby ako z rozprávky

Ak si na zariadenie detskej izby zavoláte profesionála, výsledok môže vyzerať napríklad aj tak, ako dve detské izby, ktoré predstavujeme na stránkach nášho aktuálneho vydania.

Byt plný technických vychytávok

Tento horský apartmán síce jeho majitelia využívajú najmä cez víkendy a počas dovolenky, praktické inšpirácie, ktorými je priam prešpikovaný, by určite potešili mnohých aj doma.

 
Ako býva Jon Bon Jovi?

Jeho dvojpodlažný strešný byt v newyorskej štvrti SoHo si môžete pozrieť na stránkach augustového Môjho domu.

 
Vyberáme plotové nožnice

V auguste vám prinášame aj rady, čo si všímať pri výbere nožníc na živý plot, a tiež prehľad ponuky rôznych typov v rozličných cenových reláciách na našom trhu.

 
Svetlo v tmavých kútoch

Prirodzené svetlo je nielen príjemné, ale aj úsporné – cez deň nemusíte zažínať lampy. Ako však presvetliť v dome chodby bez okien či kúpeľňu v centre dispozície? Riešením môže byť svetlovod.

 
Ukážka z časopisu:

 www.casopismojdom.sk/web/sk/predplatne 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.