aqua therm nitra 2013 stiebel eltron a tatramat predstavili spickove novinky

AQUA-THERM Nitra 2013: STIEBEL ELTRON a Tatramat predstavili špičkové novinky

Medzinárodná výstava AQUA – THERM Nitra 2013 predstavila vo februári už po 15-ty krát vystavovateľov z oblasti vykurovacej a regulačnej techniky. Medzi vystavujúcimi firmami nechýbala ani tento rok spoločnosť STIEBEL ELTRON spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Tatramat.

Spoločnosť STIEBEL ELTRON, nemecký výrobca tepelnej techniky a odborník na oblasť obnoviteľnej energie, v tomto roku zväčšil svoju výstavnú plochu. Pozitívne ohodnotenie prišlo aj zo strany organizátorov veľtrhu, podľa ktorých patril stánok k tým najkvalitnejším. Zástupcov spoločnosti po otvorení veľtrhu poctili návštevou aj vrcholní predstavitelia mesta a kraja.
 
 
Spoločnosť predstavila na veľtrhu tepelné čerpadlo vzduch-voda WPL 10 AC. Hodí sa špeciálne do novostavieb. Novinka sa vyznačuje nielen moderným dizajnom, ale i tichou prevádzkou, ktorú dopĺňa jednoduché začlenenie do príslušného stavebného projektu. Ďalším predstaveným produktom z radu tepelných čerpadiel bolo špeciálne vyvinuté čerpadlo WPF 20, ktoré je ideálne do veľkých obytných súborov, na podnikateľské a priemyselné stavby. 
 
Dcérska spoločnosť Tatramat na veľtrhu predstavila tepelné čerpadlo na prípravu teplej vody TEC 220 TM, ktoré po solárnych setoch rozšírilo produktové portfólio tradičného slovenského výrobcu ohrievačov vody v oblasti obnoviteľnej energie. –>
  1. Svarc says:

    Dobrý den. Mám tepelné čerpadlo WPL 10 A. Náklady se zvedly oproti plynovému kotli 2x. nyní pro poruchu již 2 roky mimo provoz. Soudím se o opravu v záruce s dodavatelem. Opravdu špička,

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje