AQUA-THERM Nitra 2013: STIEBEL ELTRON a Tatramat predstavili špičkové novinky

aqua therm nitra 2013 stiebel eltron a tatramat predstavili spickove novinky

Medzinárodná výstava AQUA – THERM Nitra 2013 predstavila vo februári už po 15-ty krát vystavovateľov z oblasti vykurovacej a regulačnej techniky. Medzi vystavujúcimi firmami nechýbala ani tento rok spoločnosť STIEBEL ELTRON spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Tatramat.

Spoločnosť STIEBEL ELTRON, nemecký výrobca tepelnej techniky a odborník na oblasť obnoviteľnej energie, v tomto roku zväčšil svoju výstavnú plochu. Pozitívne ohodnotenie prišlo aj zo strany organizátorov veľtrhu, podľa ktorých patril stánok k tým najkvalitnejším. Zástupcov spoločnosti po otvorení veľtrhu poctili návštevou aj vrcholní predstavitelia mesta a kraja.
 
 
Spoločnosť predstavila na veľtrhu tepelné čerpadlo vzduch-voda WPL 10 AC. Hodí sa špeciálne do novostavieb. Novinka sa vyznačuje nielen moderným dizajnom, ale i tichou prevádzkou, ktorú dopĺňa jednoduché začlenenie do príslušného stavebného projektu. Ďalším predstaveným produktom z radu tepelných čerpadiel bolo špeciálne vyvinuté čerpadlo WPF 20, ktoré je ideálne do veľkých obytných súborov, na podnikateľské a priemyselné stavby. 
 
Dcérska spoločnosť Tatramat na veľtrhu predstavila tepelné čerpadlo na prípravu teplej vody TEC 220 TM, ktoré po solárnych setoch rozšírilo produktové portfólio tradičného slovenského výrobcu ohrievačov vody v oblasti obnoviteľnej energie. –>

Komentáre

  1. Dobrý den. Mám tepelné čerpadlo WPL 10 A. Náklady se zvedly oproti plynovému kotli 2x. nyní pro poruchu již 2 roky mimo provoz. Soudím se o opravu v záruce s dodavatelem. Opravdu špička,

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.