Aprílové vydanie časopisu Urob si sám v predaji spolu s atraktívnymi prílohami

aprilove vydanie casopisu urob si sam v predaji spolu s atraktivnymi prilohami

Milí čitatelia, jar je už tu, a tak hor sa na stavbu, na chaty či chalupy a do záhrad. Vašu aktivitu sme podporili aj výberom tém v tomto vydaní. Snažili sme sa zaradiť príspevky vhodné pre tých, čo sa chystajú stavať (napríklad o materiáloch), ale nezabudli sme ani na tých, ktorí vlastnia staršiu stavbu po rodičoch či prarodičoch a nahlodáva ju zub času.

Ak sa pustíte sa do obnovy, uchováte spomienky na blízkych a miesto, kde ste prežili spoločné pekné chvíle. Z tohto hľadiska je zaujímavý návod na rekonštrukciu hlinenej podlahy. Pre chatárov, terajších i budúcich, sme spolu s naším partnerom pripravili katalóg chát. To ste určite pocítili, keď ste toto vydanie zobrali rúk, lebo je hrubšie a ťažšie. Je to ešte aj tým, že vnútri je pribalený 16-stranový poradca záhradkára. Nájdete v ňom množstvo užitočných tipov. Takto by sme mohli ďalej pokračovať, ale radšej sa už sami začítajte do svojich obľúbených rubrík.
K čítaniu a užitočnej práci pri skrášľovaní a zlepšovaní Vášho okolia vám v mene vydavateľa prajem veľa síl, zdravia a radosti. Prežite peknú a pokojnú Veľkú noc.

Stanislav Botur

Spolu s aprílovým vydaním časopisu UROB SI SÁM získate
52 stranový KATALÓG PROJEKTOV CHÁT A CHALÚP,
16 stranovú prílohu SADÍME RASTLINY
a voľnú vstupenku na veľtrhy CONECO a RACIONERGIA (Incheba Bratislava, 9. – 13.4. 2013)


PRELISTUJTE SI NÁHĽAD ČASOPISU

PRELISTUJTE SI NÁHĽAD KATALÓGUZ OBSAHU:

str. 14
AKO UROBIŤ Z CHATY DOM
Napriek tomu, že náš trojizbový panelákový byt bol veľký a pohodlný, chceli sme bývať VO VLASTNOM dome. V našom meste sme síce dlho mali POZEMOK so záhradnou CHATKOU, ale iba nedávno sa nám podarilo prestavať ju na DOMČEK.

str. 50
VAJÍČKA Z NOVÉHO ZNÁŠKOVÉHO HNIEZDA
Znáškové hniezda musia zaistiť sliepkam SÚKROMIE PRI ZNÁŠANÍ a OCHRÁNIŤ VAJÍČKA pred poškodením. Batériové hniezda patria k najobľúbenejším, lebo vďaka umiestneniu nad sebou ŠETRIA cenný PRIESTOR v kuríne. Vyrobíme ich Z LACNÉHO SOLOLITU.

str. 66
JAHODY PO CELÝ ROK
Jahody sú veľmi prispôsobivé a produktívne, ba dá sa povedať, že aj „rýchloobrátkové“ ovocie, napríklad ak vysadíme na jar frigosadenice, už v lete nám dajú úrodu.

Prelistujte si náhľad prílohy časopisu 

Viac sa dočítate v najnovšom vydaní časopisu Urob si sám. –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.