image 43921 25 v1
Galéria (5)

Ako rozumne ušetriť na streche

Kvalitnú strechu si môžete dopriať aj pri obmedzenom rozpočte. Siahnite po veľkom formáte a využite jesennú akciu na novú strechu od výrobcu CREATON.

Galéria

Od výrobcu creaton - keramicka-skridla-FUTURA
Od výrobcu creaton - keramicka-skridla-MAXIMA_1
Od výrobcu creaton - keramicka-skridla-TITANIA
Kávový zákusok so šťavnatou piškótou a lahodnou polevou

Veľkoformátové škridly prinášajú dvojitú úsporu – úsporu materiálu aj času, a to najmä vďaka rýchlejšej montáži. Na pokrytie štvorcového metra strechy postačuje menší počet kusov krytiny.

Dobrou správou pre všetkých, ktorých limituje obmedzený rozpočet je, že do konca septembra sa modely veľkoformátovej keramickej krytiny CREATON: Futura, Titania a Maxima budú predávať za zvýhodnené ceny.

Pri strešnej krytine CREATON tak netreba robiť kompromis medzi kvalitou a cenou. Na funkčné vlastnosti pálenej strešnej krytiny sa vzťahuje záruka až 50 rokov. Pod značkou CREATON sa predáva aj spoľahlivá betónová strešná krytina, na ktorej funkčné vlastnosti poskytuje výrobca záruku 30 rokov. Každá z krytín je k dispozícii so širokým doplnkovým príslušenstvom pre dokonalé zvládnutie každého detailu strechy.

Nakupujte výhodne

Do konca septembra sa modely keramickej krytiny Domino a Futura a veľkoformátové škridly Titania a Maxima budú predávať za zvýhodnené ceny. Zákazníci na západnom Slovensku si so zaujímavou zľavou môžu objednať aj prémiovú škridlu Magnum. Okrem keramickej krytiny kúpite výhodne aj betónovú škridlu CREATON v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

www.creaton.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.