Moderné okná aj pre tradičné rodinné domy

Rodinný dom s plastovými oknami
Zdroj: INCON

Dom so šikmou strechou má v našich končinách dlhú tradíciu a stále sa k nemu prikláňa pomerne veľké množstvo ľudí. Aj rodinný dom so šikmou strechou však možno doplniť modernými prvkami. Kombinácia šikmej strechy s elegantnými oknami v štýlovom prevedení zaujme každého okoloidúceho.

Plastové okná už nemusia byť iba biele. Vďaka laminácii si okno jednoducho nakombinujete a zladíte so svojou fasádou či strechou. Ku strešnej krytine v tmavom odtieni sa dokonale hodia okná v antracitovej farbe či v niektorom zo sivých odtieňov. Siahnite po plastových oknách INCON DESIGN v šedej laminácii a vdýchnite svojmu tradičnému domu kúsok originality. V interiéri môže okno aj naďalej ostať biele, čo zjednodušuje výber vnútorného zariadenia domu.

Plastové okná
Plastové okno INCON DESIGN v šedej laminácii dodáva novostavbe jedinečný a moderný vzhľad. | Zdroj: INCON

Klasika v modernom prevedení

INCON DESIGN je plastové okno s najtenšou exteriérovou hranou na trhu, ktoré je na nerozoznanie od hliníkových okien, pričom si zachováva cenovú dostupnosť plastových okien. Oceníte jeho skvelé tepelnoizolačné vlastnosti i 4x vyššiu odolnosť proti vypáčeniu vďaka trom bezpečnostným bodom v štandarde. Vyznačuje sa jednoduchou údržbou a s izolačným trojsklom poskytuje základ úsporného bývania.

Viac sa dočítate na www.incon.sk

Zdroj: INCON