Zavlažovacia technika
Galéria (6) Zdroj: Fiskars

S Fiskars bude vaša záhrada svieža a k tomu ušetríte vodu

Každá záhrada, trávnik a záhon potrebuje vodu. Fiskars vám umožní zavlažovať záhradu efektívne a ekologicky. Tu sú naše najdôležitejšie rady, ako na to.

Galéria

Zavlažovacia technika
Zavlažovacia tyč technika
Šetrič vody zavlažovanie
Časovač zavlažovania
Hadica spoj

Rozpoznajte, kedy zavlažovať

Aj keď sa môže zdať ako dobrý nápad, polievať záhradu za slnečného popoludnia, voda sa na slnku vyparuje rýchlejšie a zanecháva vaše rastliny a trávnik smädné. Najlepší čas na zalievanie je v skutočnosti ráno medzi 6:00 a 10:00.

Šetrič vody zavlažovanie
Zdroj: Fiskars

Návrat ku koreňom

Niektoré rastliny dávajú prednosť zavlažovaniu prostredníctvom hmly, čo samo o sebe šetrí vodu. Pri ostatných rastlinách sa uistite, že zalievate pôdu a korene, nie listy. Na ťažko dostupných miestach vám pomôže zavlažovacia tyč, vďaka ktorej zavlažíte aj najnedostupnejšie miesta.

Zavlažovacia tyč technika
Zdroj: Fiskars

Nechajte pracovať zavlažovače

Oplatí sa investovať do niektorých vysokokvalitných zavlažovačov a časovačov. Zavlažovače Fiskars sú efektívne, ľahko inštalovateľné a ak sú spárované s časovačom, sú úplne automatické.

Časovač zavlažovania
Zdroj: Fiskars

Skontrolujte úniky vody

Opravte akúkoľvek netesnú hadicu opravnou spojkou na hadice Fiskars alebo úniku vody predchádzajte investíciou do robustných, vysokokvalitných záhradných hadíc a spojok, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky.

Hadica spoj
Zdroj: Fiskars

Prispôsobte si svoje vlastné zavlažovacie nástroje

Nový inovatívny modulárny zavlažovací systém Fiskars umožňuje zostaviť dokonalú zavlažovaciu trysku a vytvárať nekonečné kombinácie pomocou rôznych striekacích hláv, rukovätí a trysiek. Namiesto toho, aby ste museli kupovať niekoľko zavlažovacích nástrojov na rôzne účely, budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete. 

Zdroj: Fiskars Czech s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje