Inovácie od BRIGGS & STRATTON

image 47842 25 v1

Máte už dosť trápenia s lankom štartéra a káblami, ktoré sa motajú medzi nohami? Briggs&Stratton pre Vás má inovatívny systém štartovania motora v kosačke so spaľovacím motorom. Toto riešenie určite pochváli ti, kto neradi, ak vôbec, štartovali ťahaním za štartovacie lanko.

1. Prestaňte sa trápiť s lankom štartéra! Technológie INSTART® od BRIGGS&STRATTON

INSTART® je najnovšia technológia batérie Lithium-Ion priamo integrovanej do samotného motora. Vďaka systému InStart® je štartovanie hračkou – žiadne štartovacie lanko, žiadne pumpovanie paliva alebo nastavovanie karburátora, stačí len stlačiť tlačidlo Štart alebo otočiť kľúčikom a motor naštartuje. Vždy!

To je najjednoduchšie štartovanie kosačky so spaľovacím motorom aké tu kedy bolo a určite veľká úľava pre ľudí, ktorí mali problém ťahať za štartovacie lanko. INSTART® v sebe spája silu a výkonnosť spaľovacieho motora s ľahkosťou štartovania elektrickej kosačky. Osvedčená technológia batérie Lithium-Ion poskytuje ľahké, súvislé a opakované štartovanie bez bez neustáleho nabíjania batérie.

NABITE, VLOŽTE, KOSTE – ešte nikdy nebolo naštartovanie kosačky také ľahké!

Systém INSTART® je dostupný v motoroch Briggs&Stratton 575iS, 675iS, 775iS a 875iS.

Technológia INSTART® – už žiadne štartovacie lanko, stačí len stlačiť tlačidlo alebo otočiť kľúčikom.

• Žiadne pumpovanie paliva
• Žiadne nastavovanie karburátora
• Žiadne štartovacie lanko
• Okamžité, ľahké štartovanie

Nabíjanie batérie 60 minút – viac ako 75 štartov z plne nabitej batérie

Nabíjanie batérie 10 minút – viac ako 20 štartov z rýchlo nabitej batérie

https://youtu.be/S5C6VrEZLNI?list=PLIxr_he5DmYwCqsv0MsU4z3nJeHZcckZT

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miestehttps://youtu.be/GUrHsRMIutM?list=PLIxr_he5DmYwCqsv0MsU4z3nJeHZcckZT

2. Systém MOW N’STOW® v motoroch Briggs & Stratton – Pri skladovaní svojej kosačky šetríte 70% miesta!

Najnovší systém MowN’Stow® patentovaný firmou Briggs & Stratton umožňuje unikátny spôsob skladovania kosačky so spaľovacím motorom VO ZVISLEJ POLOHE. Je to v súčasnosti jediný spaľovací motor na trhu, vďaka ktorému je možné kosačku postaviť vo zvislej polohe, bez rizika úniku oleja alebo paliva. Nové motory Briggs & Stratton s výbavou MowN’Stow® majú špeciálne navrhnuté palivové nádrže a karburátory. Celý motor má tiež zdokonalené tesnenie. Od teraz sú bežné servisné práce, čistenie žacieho mechanizmu, preprava a skladovanie benzínovej kosačky ľahšie ako kedykoľvek pred tým. Vďaka systému MOW N’STOW® vám kosačka v garáži zaberie o 70% MENEJ MIESTA! Navyše sa dá ľahšie prepravovať, čistiť a udržiavať – bez únikov a problémov.

https://youtu.be/wE8e4QLqxnc?list=PLIxr_he5DmYwCqsv0MsU4z3nJeHZcckZT

3. Mobilná aplikácia ZELENÝ TRÁVNÍK – Zdroj praktických informácií vo Vašom mobile

Briggs & Stratton pripravil pre svojich užívateľov bezplatnú aplikáciu ZELENÝ TRÁVNÍK – k stiahnutiu do telefónu prostredníctvom Google Play a App Store. Aplikácia umožňuje jednoduchý prístup k praktickým radám ohľadom:

– ako vybrať optimálny výkon motora kosačky v závislosti na veľkosti trávnika,
– ako pripraviť kosačku na sezónu,
– ako samostatne vykonať jednoduchú údržbu: výmenu oleja, zapaľovacej sviečky alebo vzduchového filtra,
– ako správne prepravovať kosačku,
– ako sa starať o motor kosačky, aby slúžil dlho a bez porúch,
– ako uviesť do prevádzky a starať sa o kultivátor alebo snehovú frézu,
– a mnoho viac…

K radám sú pripojené fotografie a inštruktážne videá. Okrem toho tam nájdete veľa informácií o najnovších technológiách a novinkách v motoroch Briggs & Stratton. Prostredníctvom aplikácie môžete tiež veľmi rýchlo nájsť najbližší autorizovaný servis Briggs & Stratton.

4. „Ja a Briggs & Stratton“

www.BRIGGSandSTRATTON.com

Navštívte náš Facebook: www.facebook.com/BriggsandStrattonSK

ZDROJ PR článok spoločnosti BRIGGS & STRATTON

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.