image 21076 25 v1

Zastrešte si altánok sami

Ku krásnemu domu s pestovaným zeleným trávnikom neodmysliteľne patrí záhrada s voňavými kvetmi, chutnou zeleninou a útulným záhradným domčekom či altánkom. Tie totiž dokážu záhradu skrášliť a zároveň z nej spraviť aj príjemné miesto pre oddych. Na zastrešenie týchto drobných stavieb sa tak treba pozerať z praktického, ale aj estetického hľadiska. Akú krytinu si zvoliť, aby strecha vyzerala atraktívne, ale zároveň nespôsobila zbytočný prievan v peňaženke? 

Okrem príjemného vzhľadu a prijateľnej ceny určite od strešnej krytiny vyžadujete aj výborné parametre. Mala by byť maximálne vodotesná, odolná proti mechanickému poškodeniu i UV žiareniu. Ideálne je, ak jej montáž je taká jednoduchá, že ju bez problémov zvládnete aj sami. Všetky tieto estetické aj praktické požiadavky zákazníkov premenila na skutočnosť spoločnosť Icopal. Svetový líder v oblasti ochrany budov prichádza na trh s novou strešnou krytinou Icopal 3D® Gardener.

Ušetríte až dvakrát

Icopal 3D® Gardener je ľahká asfaltová krytina, ktorá má široké možnosti využitia v záhradnom staviteľstve. Ide o cenovo dostupné riešenie, ktoré si nevyžaduje žiadne ďalšie výdavky. S touto krytinou ušetríte až dvakrát. Veľmi priaznivá je už samotná cena krytiny. Navyše si na jej aplikáciu nemusíte volať pokrývača, tak ako pri iných typoch strešných krytín. Položenie Icopal 3D® Gardener totiž zvládnete aj bez pomoci odborníka. Stačí vám k tomu len bežné náradie, ako sú klince, kladivo, meter a nôž. Ak sa budete riadiť stručným obrazovo-textovým návodom alebo krátkym montážnym videom na webovej stránke spoločnosti Icopal, aplikácia vám pôjde od ruky.

Na strechy so sklonom do 30°

Icopal 3D® Gardener je asfaltovaný pás modifikovaný SBS kaučukom s nosnou vložkou zo sklenenej rohože spevnenej sklenenou mriežkou. Okraje pásu sú pozdĺžne pokryté silikónovou fóliou, ktorá sa počas montáže odstráni, čím sa vytvorí samolepiaci spoj. Práve vďaka tomu je aplikácia pásov na strechu nenáročná. Počas neskorej jesene alebo skorej jari, keď vonkajšia teplota klesne pod 10˚C, sa však odporúča dodatočné nahrievanie teplovzdušnou pištoľou. Zabezpečíte tak dokonalé spojenie jednotlivých pásov aj počas chladnejších dní. Asfaltovú krytinu Icopal 3D® Gardener možno použiť na strechy so sklonom do 30°.

hrebeň

Zaujme už na prvý pohľad

Asfaltová krytina Icopal 3D® Gardener korunuje váš altánok, prístrešok či malý záhradný domček krásnou, tradične vyzerajúcou strechou. Zaujímavý vzhľad dodáva krytine 3D efekt, ktorý vzniká kombináciou troch farieb hrubozrnného minerálneho posypu na jej povrchu. Asfaltovaný pás je dostupný v jednej univerzálnej tehlovo červenej farbe. Okrem príjemného dizajnu krytiny je potešujúcim faktom aj záruka v trvaní 7 rokov, ktorú môžete na Icopal 3D® Gardener od výrobcu získať. Umožňuje to registrácia v rámci Osobnej záruky kvality Icopal, o ktorú netreba nikoho žiadať. Stačí, ak na stránke www.zaruky.icopal.sk vyplníte jednoduchý formulár v priebehu 45 dní od dátumu zakúpenia tovaru. Tento záručný systém je zrozumiteľný a ktokoľvek z vás sa v ňom dokáže pohodlne orientovať.

Viac informácií o krytine nájdete na www.3d.icopal.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje