/ Dom / Strecha /

Komínový systém LEIER – správna voľba

kominovy system leier spravna volba

Komínovým systémom Leier si spotrebiteľ volí optimálnu funkčnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť spojenú s najmodernejšou technológiou výroby. Montované komínové systémy Leier v plnej miere vyhovujú vysokým nárokom súčasného stavebníctva. 

 

Moderné vykurovacie systémy si vyžadujú špecifické prvky pre odvod spalín. Hlavnou časťou je komínová vložka, ktorou prúdia produkty spaľovania od miesta pripojenia spotrebiča až po miesto vyústenia v nadstrešnej časti stavby. Komínové systémy Leier používajú šamotovú komínovú vložku kruhového tvaru, odolnú voči vysokým prevádzkovým teplotám, vlhkosti i pôsobeniu agresívnych kyselín. Priemer komínového prieduchu 12 až 30 cm umožňuje vybrať komín presne podľa požiadaviek staviteľa. 

Spoločnosť Leier vytvorila 4 samostatné komínové systémy pre rôzne druhy spotrebičov palív. Preto nezáleží na tom, či vykurujete drevom, plynom, olejom, tuhým palivom alebo biomasou, pre všetky typy existuje  riešenie. V dvojprieduchovom komíne je možné v jednej komínovej konštrukcii kombinovať dve rôzne varianty. Na každý komín je poskytovaná 33-ročná záruka.
 
Komín Leier, vyrobený pomocou najnovších technológií z prírodných materiálov, zaručí Vám a Vašej rodine zaslúžený komfort.  
–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.