Bradstone Old Town
Galéria (7)

Prinášame slnko do vášho domova

Atmosféra a vyžarovanie. Systémové riešenie Bradstone Old Town prináša slnko do vášho domova. Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú tento prirodzený charakter. Rôzne formáty platní a doplnkov sa postarajú o množstvo možností stvárnenia. Objavte s nami svet harmonického stvárnenia záhrad s produktovou rodinou Bradstone Old Town od výrobcu Semmelrock.

Galéria

Bradstone Old Town
Bradstone Old Town - nášľapný kameň
semmelrock bradstone old town kalkweiss pool ecke
Bradstone Old Town - obklad
Bradstone Old Town - schody
Bradstone Old Town

Bradstone Old Town platne sú ponúkané v dvoch jemných farebných prevedeniach: pieskovcová a slonovinová melírovaná. Platne sú repliky historických prírodných kamenných platní a múrov v kombinácii so spoľahlivými vlastnosťami betónových výrobkov. Teplé a prírodné farby, štruktúrovaný profil povrchu s jemnými vyvýšeniami a priehlbinkami ako i nepravidelné hrany dajú dlažbe neobyčajné vyžarovanie. Vzhľadom k rôznym formátom a širokej oblasti použitia sú možnosti stvárnenia prakticky neobmedzené, čím vytvoria harmonický a elegantný priestor dokonca aj pred vašou garážou.

Bradstone Old Town
Bradstone Old Town

V ponuke je celá rodina Bradstone Old Town, v ktorej nájdete aj bazénové lemy, nášľapné platne, schody, obrubníky a obklad.

Bradstone Old Town - obklad
Bradstone Old Town – obklad

Centrálnym prvkom exteriéru vášho domu je často bazén, ktorý by mal spĺňať najvyššie estetické ako aj praktické požiadavky. S použitím bazénových lemov Bradstone Old Town ideálne harmonicky zladíte váš priestor.

semmelrock bradstone old town kalkweiss pool ecke
Bradstone Old Town Kalkweiss Pool ecke

Oživte vašu záhradu schodiskom, ktoré prináša dynamiku. Spojte jednotlivé úrovne rôznymi prechodmi a tešte sa z niečoho nového.

Bradstone Old Town - schody
Bradstone Old Town – schody

Zatraktívnite vašu trávnatú plochu tvarovanými cestičkami, ktorými zároveň zamedzíte aj neželanému vyšliapaniu trávy. Zvoľte si napríklad nášľapné platne k vytvoreniu nenáročného a elegantného chodníčka.

Bradstone Old Town - nášľapný kameň
Bradstone Old Town – nášľapný kameň

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 21. 3. 2019 do 30. 6. 2019 špeciálnu jarnú ponuku Spoznajte harmóniu dlažieb. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch. Viac informácií nájdete na www.semmelrock.com.

Zdroj: PR článok spoločnosti Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje