Varenie so značkou MORA

Varenie so značkou MORA

Krásne babie leto aj slnečnú jeseň už vystriedali prvé prízemné mrazíky a deň odo dňa sú stále bližšie sviatky pokoja a pohody - Vianoce. Nenechajte výber vianočných darčekov na poslednú chvíľu a myslite na svojich najbližších pri výbere.

Pre milovníkov zdravého varenia sa oplatí elektrická panvica MORA MEP 1400 BK, ktorá je novinkou v sortimente od tohtoročného leta a predstavuje veľmi rýchly a zdravý spôsob prípravy potravín. Všetky potraviny, ktoré na tejto panvici pripravíte si zachovávajú svoju chuť, dôležité vitamíny a ďalšie prospešné látky. MORA MEP 1400 BK disponuje špeciálnym nepriľnavým povrchom, odnímateľným vekom, chladnou rukoväťou a termostatom pre reguláciu teploty. Dostatočný 4,5 l objem a rovnomerný ohrev panvy zabezpečí jej univerzálne použitie či už na pečenie, vyprážanie, dusenie, pečenie koláčov či klasické varenie. Veľmi ľahko sa čistí a využijete ju aj na chate, alebo na chalupe. Stačí len elektrické napätie 230 V.

Cena: 49,90 €

Viac na www.mora.sk 

Komentáre

  1. Margita Miklasová says:

    Dobrý deň,
    túto elektrickú panvicu chcem kúpiť ako darček. Môže sa používať v elektrickej zásuvke s elektrickým napätím 220 V?

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.