Toto leto nenamrznete

Toto leto nenamrznete

Spoločnosť Gorenje si pre svojich zákazníkov pripravila na toto leto horúcu akciu. Pri kúpe vybranej chladničky gorenje s funkciou No Frost Plus získate malý spotrebič gorenje podľa vlastného výberu v hodnote až 149 € zadarmo.  Akcia štartuje 20. mája a potrvá až do 31. augusta 2016 alebo do vypredania zásob.

Funkcia No Frost Plus v sebe kombinuje špeciálne technológie IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech, ktoré sa starajú o dokonalú mikroklímu v chladničke. No Frost Plus zabraňuje vytváraniu ľadu v spotrebiči a zároveň zabraňuje vysychaniu potravín.

Ako môžete získať malý spotrebič v hodnote až 149 € podľa vlastného výberu?

1. Kúpte si v termíne od 20. mája do 31. augusta 2016 akúkoľvek chladničku gorenje s funkciou No Frost Plus. Bloček si odložte.
2. Navštívte stránku gorenje.sk, na ktorej sa zaregistrujete. Po vyplnení požadovaných údajov si môžete vybrať svoj darček.
3. Následne vám príde email s termínom dodania vášho darčeka.

Viac informácií získate na www.gorenje.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.