image 39490 25 v1

Súťaž Moja vysnívaná kuchyňa s Wüstenrot stavebná sporiteľňa a Decodom

Máte chuť niečo zmeniť? Vymeňte svoju starú kuchyňu za novú kuchynskú zostavu od spoločnosti Decodom.

Stačí, ak nám pošlete fotografiu svojej súčasnej kuchyne a v priebehu septembra vyžrebujeme jedného výhercu novej kuchyne podľa vlastného výberu v hodnote 600 €.

Ďalší traja súťažiaci získajú predplatné časopisu Tvorivé bývanie. 

Fotografie nám posielajte do 20. 8. 2017 na e-mailovú adresu sutaz@jaga.sk, heslo: Moja kuchyňa, nezabudnite pripojiť vaše kontaktné údaje.

Súťaž s časopisom Urob si sám pripravili spoločnosti Decodom a Wustenrot stavebná sporiteľňa.

Podmienky súťaže nájdete na www.urobsisam.sk. Použité fotografie sú ilustračné, ceny zodpovedajú malopredajným cenám v obchodoch.


Financie už nie sú prekážkou, uskutočnite svoje plány!

Nasporená suma využiteľná po skončení základného cyklu sporenia na čokoľvek alebo úver (i okamžitý) na nové, kvalitnejšie bývanie. Opäť je to dobre známe stavebné sporenie, ktoré dokáže ponúknuť to, čo klient potrebuje.

Sporenie so zaujímavými benefitmi pre sporiteľa v každom veku, ako aj úvery na bývanie poskytované s výhodnými a dlhodobo garantovanými podmienkami. Každý z produktov má svoje nesporné výhody a praktické využitie. Stavebné sporenie umožní, aj vďaka štátnej prémii, nadpriemerné zhodnotenie vkladov a v prípade sporenia pre dieťa vo Wüstenrote aj balík poistenia zdarma. Rodič tak zabezpečí poistnú ochranu dieťaťa bez akýchkoľvek výdavkov navyše. Stavebné sporenie má však čo ponúknuť aj dospelým klientom. Pravidelným sporením, hoci nižšími vkladmi, si sporiteľ vytvára podmienky na získanie výhodného stavebného úveru.
Napriek svojmu pomenovaniu ide o úverové prostriedky s naozaj širokou škálou využitia, nielen na stavebné účely. Zároveň je to jediný typ úveru na bývanie, na ktorý má klient (splnením vopred známych podmienok sporenia) právny nárok. V praxi to znamená, že poskytnutie úveru nemôže byť klientovi zamietnuté (čo sa pri iných typoch bankových úverov neraz stáva). Pochopiteľne, doba je rýchla a mnohí klienti uprednostňujú aj rýchle úverové riešenia, teda získanie finančných prostriedkov bez predchádzajúceho sporenia, najlepšie hneď. Ani to nie je problém, ponuka Wüstenrot stavebnej sporiteľne je aj v tomto smere viac ako uspokojujúca. Či už potrebujete hlavný úver na kúpu, stavbu, či rekonštrukciu nehnuteľnosti vo výške až do 200 000 eur, alebo „len“ doplnkové financovanie (napríklad aj k úveru z inej banky) v sume 4 000 – 35 000 eur, ste na správnom mieste. Na výber máte úver so zabezpečením nehnuteľnosťou s úrokom už od 1,49 % p.a. (s preferovaným poistením) alebo 1,79 % p.a. (bez preferovaného poistenia), prípadne nižší úver do 35 000 eur aj bez založenia nehnuteľnosti, a dokonca aj bez ručiteľa a, s úrokom 4,49 % p.a. V prvých 3 – 5 rokoch splácania (podľa zvoleného produktu) je garancia nízkeho úroku spojená aj s garanciou nízkej splátky. Aj výška úroku a splátky po ukončení fixácie je klientovi vopred známa, a tak presne vie, „do čoho ide“. Vďaka ponuke s takto transparentne nastavenými úverovými podmienkami ani väčšia investícia do bývania neznamená prestať si užívať život a plniť ďalšie sny.

*6060 (0850 60 60 60), www.wuestenrot.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje