aplikacny valcek
Zdroj: Rigips

Stierkovanie nikdy nebolo také jednoduché

Rigips prináša praktické riešenie nanášania stierok a tmelov – aplikačný valček. Aplikačný valček s hrubou štruktúrou z dielne divízie Rigips spoločnosti Saint-Gobain predstavuje revolúciu v nanášaní stierok a tmelov. Je vyrobený z nylonových vlákien a tkaného polyamidového plyšu. Dostupný je v dvoch rozmeroch, 180 mm a 250 mm.

Stierkovanie s novým aplikačným valčekom jasne prekonáva ručné stierkovanie. Je omnoho jednoduchšie a takmer dvojnásobne rýchlejšie – valček stačí ponoriť do aplikovanej hmoty a rovnomerne nanášať materiál na zvolený povrch, podobne ako pri štandardnom maľovaní.

Starostlivosť o valček

Pred použitím je dôležité valček vyčistiť od prebytočných vlákien – ideálne tlakom na tvrdý povrch a vyklepaním. Valec namočte do vedra alebo opláchnite pod tečúcou vodou, následne ho môžete zbaviť prebytočnej vlhkosti pretretím o savý povrch.

Po použití umyte valec v čistej vode alebo ho opláchnite prúdom čistej vody. Nezabudnite umyť aj vnútornú dutinu valca. Valec nechajte voľne uschnúť pri izbovej teplote.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje