Sporenie, ktoré sa oplatí

image 49240 25 v1

Zhodnotí vklady, dieťa zabezpečí dvojakou poistnou ochranou, umožní získať vlastné zdroje ako základ pre dostatočne vysoký úver na bývanie. Hovoríme o stavebnom sporení, ktoré má čo klientom ponúknuť. Viaceré produkty Wüstenrot stavebnej sporiteľne sú poplatkovo zvýhodnené a poskytujú úročenie vkladov vyššie ako je štandardná ponuka na finančnom trhu, plus ďalšie benefity.

Napríklad detské sporenie s cieľovou sumou 12 000 eur je možné uzavrieť len za 12 eur. V prvom roku sporenia je zhodnotenie vkladov až 8 % (1 % p.a. + 2 % bonus od Wüstenrotu a 5 % štátna prémia). Klient popri sporení získa pre dieťa zdarma balík poistenia, ktorý zahŕňa úrazové poistenie dieťaťa a poistenie zákonného zástupcu pre prípad úmrtia (s dosporením pre dieťa až do výšky optimálneho ročného vkladu pre získanie plnej štátnej prémie). Dieťa je poistené počas celej doby trvania sporenia, max. až do veku 18 rokov. Pre sporivé zmluvy uzavreté v roku 2018 bude aj po novelizácii zákona o stavebnom sporení platiť, že po 6 rokoch klient nebude musieť dokladovať účel použitia. Pre tých, ktorí uprednostňujú krátkodobé sporenie (na spôsob termínovaných vkladov), pripravil Wüstenrot novú ponuku s vopred známym a garantovaným zúročením (podľa vybraného produktu) a s odpustením poplatkov za uzatvorenie zmluvy, za ročný výpis, za vedenie účtu aj za predčasné vypovedanie zmluvy. Viac na www.wuestenrot.sk.

*6060 (0850 60 60 60)

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.