Špeciálne vydanie Urob si sám

image 21706 25 v1

MÔŽETE BYŤ V DOME LACNEJŠIE AKO V BYTE?
Inšpirujte sa novostavbami a rekonštrukciami zo stredoeurópskeho prostredia! Dom vo svahu, rekonštruovaná usadlosť, štartovací domček pre mladých, viacgeneračný dom. Odkiaľ vziať peniaze na stavbu? Prehľady materiálov na steny a strechy. Hydroizolácie. Maľujeme a stierkujeme. Montujeme okná a dvere. 

Ako vymiesť komín? Na to máme návod. Úpravy kúpeľne. Práca so sadrokartónom. Ako na vlhké múry?! Montovaná terasa pri dome. Zámková dlažba alebo radšej trávnik pri dome? Chcete žumpu či skôr čistiareň?

Odpovede nájdete v našom stavebnom špeciáli. Čítajte, kým je v predaji!

ČÍTAJTE V ŠPECIÁLNOM VYDANÍ PRE STAVEBNÍKOV!

MODERNÝ ZREKONŠTRUOVANÝ DOM V TRADIČNOM ŠTÝLE

Na prestavanom pozemku sa pôvodne nachádzali dva dedinské domy v zlom technickom stave. V záujme všetkých bolo zachovať ich. Usadlosť pri kaplnke, citlivo zasadenú do svojho okolia, nájdeme v centre obce na Písecku.

DOMČEK LACNEJŠÍ AKO GARSÓNKA

Bývajte vo svojom! Bývanie mladých manželov spolu s rodičmi či svokrovcami prináša plno napätých situácií, ktoré vás už možno unavili. Ideálne je, ak mladí manželia majú svoj vlastný domov. Ak uvažujete o niečom vlastnom, tu je inšpirácia.

VYBERTE SI MATERIÁL NA STAVBU ÚSPORNÉHO DOMU

Staviame obvodové múry. Pri rozhodovaní o vhodnom murovacom materiáli by nemala zohrávať hlavnú úlohu len cena. Prihliadať by ste mali napríklad aj na želané tepelnoizolačné vlastnosti či náročnosť muriva. Na povrchové úpravy. Uvádzame ich pre váš lepši prehľad.

KVALITNÁ KRYTINA VYDRŽÍ NA STRECHE 100 ROKOV

Čím pokryť strechu? Požiadavky na strešné materiály sa neustále zvyšujú, nielen vo vzťahu k aktuálnym klimatickým podmienkam, ale tiež z hľadiska životnosti, ekológie, úspory energie a dizajnu. Vyberte si ten najkrajší.

PREHĽAD HYDROIZOLÁCIÍ

Potrebujete ich na streche, ale aj v suteréne. Pre komfort bývania a zachovanie dlhej životnosti stavby sú kľúčové. Najčastejšie sa používajú fólie z PVC alebo asfaltované pásy. Ktorú z hydroizolácií si vyberiete?

SUCHÁ PODLAHA PRE KAŽDÉHO

Suchá sadrokartónová podlaha je ideálna do rodinných a bytových domov, ako aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou ako sú kúpeľne. Montuje sa rýchlo a čisto, ale musíte vedieť, ako na to!

TERASA Z DREVOPLASTU

Hlavnou prednosťou drevoplastových dosiek na montáž terasy je ich bezúdržbovosť. Materiál, ktorý nechutí škodcom, je kombináciou drevených vlákien a plastu. Terasu si ľahko namontujete aj svojpomocne a potom máte dlhé roky pokoj. Zhotovte si kvalitnú terasu a ušetrite!

PEKNÉ SCHODY DO ZÁHRADY

Mať záhradu vo svahovitom teréne je výzva. Možno v nej vybudovať terasy a pospájať ich zaujímavo riešeným schodiskom a kľukatými chodníčkami. Naše schody vedú z terasy k záhradnej hojdačke.

V TLAČENOM VYDANÍ NA VÁS ČAKÁ EŠTE VEĽA ĎALŠÍCH ČLÁNKOV

Predplatné časopisu Urob si sám

Ukážka z časopisu: 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.