Septembrový Urob si sám s praktickými návodmi a s ďalšou špeciálnou 8 stranovou prílohou je tu!

Nepremeškajte nové číslo nášho časopisu, ktoré nájdete vo svojich stánkoch už od 20. 8.!

Ako parkujete svojich dvojkolesových tátošov? Nájsť miesto na ich uloženie je náročné najmä v prípade, ak nemáte spoločné priestory či pivnicu. Každodenné zakopávanie alebo neustále obchádzanie predsa znižuje komfort. Podobným problémom čelí pomerne veľa z vás, preto sme v septembrovom Urob si sám pripravili niekoľko odkladacích riešení. Nájdete v ňom nielen inšpiráciu, ale aj návody s podrobnými schémami na zhotovenie.

Ak chcete podporiť udržateľný a ekologický prístup k nábytku, nevyhadzujte ho. Jeho ošumelý vzhľad jednoducho redizajnujte, prípadne doplňte o ďalšie úpravy, čím získa v domácnosti celkom nové využitie. V aktuálnom vydaní vám ukážeme, ako naša dizajnérka zrenovovala starý nábytok v detskej izbe na dizajnové skvosty.

Keď sa leto pomaly blíži ku koncu, je načase aby ste záhradu pripravili na „zlatú“ jeseň. Od starostlivosti o trávnik, cez delenie trvaliek až po hnojenie ruží. V našich tipoch na septembrové práce v okrasnej i úžitkovej záhrade nájdete všetky najdôležitejšie tipy, na ktoré nemožno zabudnúť.

Viete čím najlepšie skrotiť, respektíve ostrihať, živý plot? Na výber máte niekoľko možností. Ak chcete, ale strihať efektívne a rýchlo, stačí si zaobstarať vhodný plotostrih. V septembrovom Urob si sám sme si posvietili na všetky typy – akumulátorový, elektrický i benzínový. A hádajte, ktorý je pre vás ten naj. V septembrovom Urob si sám vám to s radosťou prezradíme.

Niektoré rodiny si nevedia predstaviť život bez psa, mačky, anduliek, zajačikov či dokonca sliepok. V najnovšom vydaní sme pre vás pripravili ďalšiu špeciálnu prílohu, v ktorej nájdete zopár návodov na projekty, ktoré vašim zvieracím miláčikom zaistia maximálny komfort.

To však nie je ani zďaleka všetko. V septembrovom čísle mesačníka Urob si sám sa dočítate aj o tom ako si zrekonštruovať balkón a terasu a ako zabrániť neželanému zavlhnutiu muriva.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.