image 43212 25 v1

Septembrový Môj dom už v predaji s darčekom zadarmo

Či chceme, alebo nie, keď do domácnosti pribudnú deti, nastanú v nej nutné zmeny. Detské izby by mali podporovať fantáziu dieťatka a dajte pozor na ich zahlcovanie detskými motívmi a presýtenie farbami. Aj tu platí, že menej je viac. Mnohé nápady, ako zariadiť bývanie, kde sa myslí na deti, nájdete na stránkach časopisu Môj dom. 

Rovnako tam nájdete aj návštevy v originálnych bytoch a domoch z rôznych kútov sveta, nebude chýbať ani pôsobivá mestská záhrada, ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od architekta či pravidelný redakčný test – tentoraz vám pomôžeme vybrať  vysávače. V aktuálnom vydaní pripomenieme aj to, na čo nezabudnúť v záhrade a dozviete sa informácie o kozuboch, moderných oknách aj súčasných fasádach.

Septembrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 4.9.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček ■ časopis Tvorivé bývanie

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Téma mesiaca: Bývanie, kde sa myslí na deti

V septembrovom  vydaní Môjho domu prinášame inšpirácie, ako zariadiť interiér, ktorého obyvateľmi sú aj deti a študenti. Pozrite si šikovné nápady nielen do detských izieb, ale aj do zvyšných častí domácnosti.

Domov plný rodinnej pohody

Mladá rodina sa pred dvomi rokmi presťahovala do domu bližšie k hlavnému mestu, ktorý spĺňa všetky jej potreby. Domácnosť plná pohody je domovom troch malých slečien, pričom najmenšia z nich na svet prišla len pred niekoľkými týždňami.

Spätý s krajinou

Milujete pohľad na nekonečne more, ostré svetlo letného slnka a teplý piesok pod nohami? Ohrejte sa pri našej letnej spomienke – dome v zátoke Britannia Bay s dokonalou plážovou atmosférou romantiky a relaxu.

Dve deti, pes a biela pohovka

Že to nejde dohromady? Módna redaktorka Lucia Pontarin je živým dôkazom toho, že aj s dvoma malými deťmi a náročnou prácou môže byť váš byť vyšperkovaný takmer k dokonalosti. Stačí len nebrať veci príliš vážne a občas prižmúriť oko. A niekedy radšej obidve.

Obrat o 180 stupňov

Ponurý interiér typického domu z 50. rokov sa zmenil na svetlý a moderný priestor presiaknutý energiou mesta, jednoduchosťou a pohodovým životným štýlom.

Minibývanie pre dvoch

Chceli by ste si postaviť chatu na romantickom mieste alebo hľadáte útulné štartovacie bývanie? Tento šikovný domček poskytne dvojici na malej ploche všetko potrebné. Ste typ, ktorý nevydrží dlho na jednom mieste? V tomto dome nemusíte baliť kufre. Môžete ho presťahovať celý.

Dom, ktorý chráni pred povodňami

Znižovanie spotreby energie či dokonca snaha o energetickú sebestačnosť stavieb sú dôležité, tento dom však posúva ekologický prístup k výstavbe ešte o krok ďalej.

Miesto očisty aj načerpanie novej energie

Dlhý kúpeľ vo vani aj rýchlejšia sprcha človeka nielen očistia, ale často mu dodajú aj potrebnú dávku novej energie. Vane aj sprchové kúty ponúkajú širokú škálu možností. Čo ponúka súčasný trh?

Testujeme vysávače

Je to spotrebič, ktorý drží prach pod kontrolou. Vysávač pohltá chuchvalce z kútov laminátovej podlahy, prinavráti svieži vzhľad kobercu, vyčistí zájdené lišty podlahy a pomôže aj s údržbou sedačky, matracov a čalúnení. Prach padá všade a stále. Zo vzduchu, z oblečenia, z nás.

Len tak pod zub

Niekedy máme chuť na niečo malé, ale nevieme prísť na to, čo by to malo byt. A práve takéto recepty „pod zub“ sme pre vás pripravili v spolupráci s Ninou, ktorá rada experimentuje, a niet pochýb o tom, že jej kombinácie prekvapia nejedny chuťové poháriky.

Záhrada s kľukatou cestičkou

Aj z pôvodného kompromisu môže vzísť záhrada, kde budete radi stolovať, vychutnávať si pohľad na pestrú výsadbu a strácať sa v jej rôznych zákutiach.

Ako správne vybrať spevnené plochy okolo domu

Výber a kladenie spevnených plôch je jednou z finálnych prác pri stavbe domu. Viete, čo všetko si treba všímať pri výbere dlažby?

September v záhrade

Do záhrad pomaly prichádza babie leto a s ním kúzelný pohľad na rozkvitnuté trvalkové záhony. Ak po takomto záhone túžite, môžete si v tomto období ešte kúpiť a vysadiť mnohé pekné druhy.

Štýlovo aj zvonku

Nielen interiér, ale aj fasáda domu je akousi vizitkou majiteľa. Jej dizajn sa vďaka moderným technológiám výrazne posunul  a na výber je dnes množstvo zaujímavých riešení, do čoho „zaodieť“ svoj dom.

Cez okno

Plánujete osadiť nové okná rozhodujete sa, aký materiál rámu zvoliť? Prečítajte si, aké sú trendy a na čo si dať pri výbere pozor. Okrem svojho vkusu a financií berte do úvahy viaceré kritériá, ako sú tepelnoizolačné parametre, životnosť či spôsob údržby.

Kozub a kozubové kachle

Kto by si nechcel občas užiť pohľad na plamene poskakujúce za sklom kozubových dvierok? Lenže tam, kde horí oheň, tam sa aj kúri, no a pri dnešných dobre zateplených domoch by ste si mohli ľahko urobiť z obývačky saunu. Aký kozub alebo kozubové kachle sú vhodné teda do moderného domu?

Predplatné časopisu 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje