Plne integrovaná umývačka riadu MORA IM 6687
Zdroj: Mora

Pre dokonale čistý riad

Vďaka novo navrhnutým programom a ďalším funkciám uspokojí všetky potreby nielen veľkých domácností s deťmi, ale aj menších domácností, kde sa žije rýchlo a aktívne. Výhodou je aj prijateľná cena a spoľahlivý servis tradičnej domácej značky.

Plne integrovaná umývačka riadu MORA IM 6687 s kapacitou XXL, tromi košmi a tromi ostrekovacími ramenami dokonale umyje a usuší až 16 súprav s rekordnými 170 kusmi tanierov, príborov, pohárov, šálok, misiek a menších hrncov v jednom cykle so spotrebou 9,6 l. Aj objemnejší riad ľahko umiestnite pomocou praktických sklopných držiakov na taniere v inovovanom, teraz vyššom spodnom koši. Medzi osem programov patrí úsporný AUTO program so senzorovou technológiou alebo nový rýchly 20-minútový program s teplotou 35 °C. Programy sú doplnené aj špeciálnymi funkciami, ako je napríklad RýchleUmývanie, ktoré umožňuje skrátiť hodinový program na rekordnú štvrťhodinu, alebo úsporná funkcia SušeniePlus so záverečným dosušením pri otvorených dvierkach. Program ExtraHygiene v kombinácii s intenzívnym programom umývania s teplotou 75 °C odstráni väčšinu baktérií a patogénov. Tichá umývačka riadu s invertorovým motorom a hlučnosťou len 42 dBA má aj automatický samočistiaci program a systém oplachovania na čistenie filtra. Odporúčaná cena je 549 EUR.

Plne integrovaná umývačka riadu MORA IM 6687
Zdroj: Mora

www.mora.sk

Zdroj: Mora

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje