image 23493 25 v1

Nebojte sa epoxidov v škárach

Ak túžite po dlhodobo dokonalom vzhľade kúpeľne, kuchyne či bazénu, stavte na epoxidovú škárovaciu maltu. Nenechajte sa odradiť obavami niektorých „majstrov“ z náročnosti jej spracovania. S epoxidovými škárovacími maltami sa dnes pracuje jednoducho a výsledok stojí za to.

Epoxidové škárovacie malty sú v priestoroch s vlhkou prevádzkou ideálne nielen pre svoju dekoratívnosť, ale aj z funkčného hľadiska. Po vytvrdnutí je ich povrch hladký a nenasiakavý, vďaka čomu spĺňa prísne požiadavky na vodeodolnosť, hygienu a stálofarebnosť. Škáry nikdy nepopraskajú, trvalo si zachovávajú svoju farbu, a aj po rokoch pôsobenia nečistôt budú po ich očistení ako nové. Vyznačujú sa odolnosťou proti tvorbe a rozmnožovaniu mikroorganizmov, pričom ochrana je zabezpečená v celej hrúbke škáry.

Odolné sú aj proti agresívnym chemickým vplyvom, sú vhodnou voľbou pre majiteľov domácich zvierat, ale aj do bazénov. Jednoduchá údržba ich predurčuje na aplikáciu do exponovaných miest, v ktorých často prichádza ku znečisteniu, akými sú miesta v blízkosti skriniek na topánky, predsiene, vstupy do bytov a pod.

Kerapoxy CQ na jednoduchú prácu

V ponuke spoločnosti Mapei sa v súčasnosti nachádzajú epoxidové škárovacie hmoty, ktoré zaručia dokonalý vzhľad obkladov z keramiky a sklenej mozaiky. Predovšetkým pri realizácii exkluzívnych kúpeľní sú poistkou spokojnosti majiteľa. Kerapoxy CQ sa vďaka inovovanej receptúre vyznačuje aj výnimočne jednoduchou spracovateľnosťou. Prácu s touto epoxidovou škárovacou maltou zvládne aj zručný domáci majster. Podmienkou však je dodržiavanie technologického postupu predpísaného výrobcom. 

Vďaka výrazne lepšej čistiteľnosti je práca s Kerapoxy CQ jednoduchá, a to aj pri aplikácii na zvislé povrchy. Odstránenie čerstvej škárovacej malty z povrchu obkladových prvkov gumovou stierkou je výrazne ľahšie, plochy obkladov a dlažieb sú hneď takmer dokonale čisté. 
Dodáva sa v 21 farebných odtieňoch.

www.mapei.sk.

MAPEI SK s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje