Jedno lepidlo, na všetky materiály!

image 28418 25 v1

Montážne lepidlo Pattex One for All je najsilnejšie lepidlo z radu Pattex. Má vysokú počiatočnú priľnavosť, dokáže tak v priebehu pár sekúnd udržať až 350 kg/m2. Túto vlastnosť oceníte hlavne pre lepení na steny alebo stropy.

Vďaka extrémnej priľnavosti nemusíte lepené predmety fixovať. Spoľahlivo odoláva vlhkosti a preto je vhodné pre interiér aj exteriér. Zlepí širokú škálu materiálov ako sú: drevo, tehla, keramika, betón, drevotrieskové a drevovláknité dosky, sadrokartón, sklo, prírodný kameň, plasty, PVC, polystyrén a dokonca aj zrkadlá. Vďaka špeciálnej receptúre sa môže použiť ako lepidlo aj tmel, na vypĺňanie škár v kovových aj drevených konštrukciách, ventiláciách, klimatizáciách, kde sa vyžaduje flexibility a odolnosť spojov. Pattex One for All je možné nanášať aj na vlhké povrchy.

Viac na www.pattex.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.