Fiskars predstavil nové kuchynské pomôcky

Zdroj: Fiskars

Spoločnosť Fiskars, dodávajúca na slovenský trh výrobky pre záhradu, dielňu aj kuchyňu predstavila aktuálne hneď niekoľko zaujímavých noviniek v oblasti kuchyne.

Nové kuchynské pomôcky Fiskars Functional Form

Riad Functional Form kombinuje funkčnosť s ergonómiou, bezpečnosťou a inovatívnym dizajnom tak, aby ho bolo možné ľahko používať, čistiť a skladovať. Súčasťou radu Functional Form sú hrnce, rajnice a panvice, ktoré je možné používať na všetkých typoch varných dosiek. Ako novinky k nim pribudli kuchynské pomôcky kliešte, lopatka či naberačka na cestoviny, alebo napríklad aj cedidlo, či pokrievka na panvicu. Sú charakteristické kombináciou čiernej a oranžovej farby a disponujú praktickými silikónovými prvkami pre pohodlné varenie s dôrazom na jednoduché použitie, čistenie a skladovanie.

Zdroj: Fiskars

Lyžica Functional Form

Lyžica je vyrobená z veľmi kvalitného plastu s pružnými silikónovými okrajmi. Ohybný silikónový okraj priľne k pánvičkám aj hrncom a ľahko s ním vytriete zvyšky jedla bez rizika poškriabania povrchu. Lyžicu možno využiť na varenie a servírovanie potravín. Súčasne je možné použiť ju aj ako mierku, pretože v pracovnej časti je integrovaná meracia stupnica. Lyžica je vhodná pre pravákov aj ľavákov a na konci rukoväte má praktický otvor na zavesenie.

Zdroj: Fiskars

Nový cedník Functional Form

Otvory po obvode sitka pre odtok vody sú dostatočne malé na to, aby udržali aj tie najmenšie zlievané suroviny. Vďaka zložiteľnej konštrukcii a krátkemu držadlu vyniká svojou skladnosťou a nezaberie skoro žiadne miesto v kuchyni. Možno ho použiť aj ako parák na zeleninu, alebo knedle.

Zdroj: Fiskars

www.fiskars.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.