Fiskars predstavil nové kuchynské pomôcky

Zdroj: Fiskars

Spoločnosť Fiskars, dodávajúca na slovenský trh výrobky pre záhradu, dielňu aj kuchyňu predstavila aktuálne hneď niekoľko zaujímavých noviniek v oblasti kuchyne.

Nové kuchynské pomôcky Fiskars Functional Form

Riad Functional Form kombinuje funkčnosť s ergonómiou, bezpečnosťou a inovatívnym dizajnom tak, aby ho bolo možné ľahko používať, čistiť a skladovať. Súčasťou radu Functional Form sú hrnce, rajnice a panvice, ktoré je možné používať na všetkých typoch varných dosiek. Ako novinky k nim pribudli kuchynské pomôcky kliešte, lopatka či naberačka na cestoviny, alebo napríklad aj cedidlo, či pokrievka na panvicu. Sú charakteristické kombináciou čiernej a oranžovej farby a disponujú praktickými silikónovými prvkami pre pohodlné varenie s dôrazom na jednoduché použitie, čistenie a skladovanie.

Zdroj: Fiskars

Lyžica Functional Form

Lyžica je vyrobená z veľmi kvalitného plastu s pružnými silikónovými okrajmi. Ohybný silikónový okraj priľne k pánvičkám aj hrncom a ľahko s ním vytriete zvyšky jedla bez rizika poškriabania povrchu. Lyžicu možno využiť na varenie a servírovanie potravín. Súčasne je možné použiť ju aj ako mierku, pretože v pracovnej časti je integrovaná meracia stupnica. Lyžica je vhodná pre pravákov aj ľavákov a na konci rukoväte má praktický otvor na zavesenie.

Zdroj: Fiskars

Nový cedník Functional Form

Otvory po obvode sitka pre odtok vody sú dostatočne malé na to, aby udržali aj tie najmenšie zlievané suroviny. Vďaka zložiteľnej konštrukcii a krátkemu držadlu vyniká svojou skladnosťou a nezaberie skoro žiadne miesto v kuchyni. Možno ho použiť aj ako parák na zeleninu, alebo knedle.

Zdroj: Fiskars

www.fiskars.sk