Februárový Môj dom už v predaji

image 38785 25 v1

Predsieň je prvou vizitkou bytu – nezabudli ste na ňu? Vo februárovom vydaní časopisu Môj dom vám poradíme, ako si ju zariadiť prakticky a nápadito, tak, aby ako sa patrí vítala pri príchode domov vás i vašich hostí. Množstvo námetov a šikovných tipov však nájdete aj v článkoch venovaných zariadeniu praktickej kuchyne či vytvoreniu atraktívnej záhrady.

Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, poradíme, ako si dotvoriť bývanie zeleňou, a inšpirovať sa môžete aj netypickou, ale príjemnou zimnou záhradou. Nechýba ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od profesionálnej architektky či pravidelný redakčný test. Februárový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. 2.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Ako nočná obloha

Februárovému ladeniu kraľuje nápadná modrá farba, nazývaná aj polnočná. Svojou hĺbkou zapôsobí nielen na módnych prehliadkach, ale aj v interiéri. Pristanú jej zamat, satén i kašmír a pekne sa vyníma v kombinácii s drevom a doplnkami v naturálnych farbách.

Rozžiarený byt

Vo februári vás zavedieme aj do centra Paríža, kde v dome z konca 18. storočia vznikol pod rukami dvoch architektiek praktický byt plný svetla, inšpirovaný škandinávskymi interiérmi.

Ráčte vstúpiť

Moderná kuchyňa, oslnivá obývačka, praktická kúpeľňa, no neraz predsieň, ktorou takmer potme radšej rýchlo prejdete ďalej… Vstupné priestory sú často zanedbávané, avšak nesmierne dôležité. Zariadiť ich účelne a vkusne pritom nemusí byť až také náročné. 

Sklenené teráriá

Predstavujú skvelú možnosť, ako vniesť do interiéru viac prírody. Ako kvetináč môže v tomto prípade poslúžiť nepoužívané akvárium, väčšia váza alebo aj svietnik. Inšpiráciu nájdete v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom.

Afroškandinávsky mix

Máte radi bohatosť a pestrosť etnoštýlu aj nenútenú škandinávsku eleganciu? Nemusíte si medzi nimi vybrať, pokojne ich skombinujte. Dom, ktorý vám na stránkach Môjho domu predstavíme vo februári je dôkazom, že sa skvelo dopĺňajú.

Ľudová stolička

Na február sme pre vás v Mojom dome pripravili skutočne nadčasovú klasiku – jednu z najpredávanejších drevených stoličiek, ktorá je výsledkom priaznivého spojenia pokory, efektivity a prirodzenej krásy.

Prisvieťte si

Nástenné svietidlá predstavujú zaujímavú možnosť, ako si v interiéri dopomôcť k svetelnej pohode alebo dotvoriť jeho atmosféru. Použiť ich môžete nielen v čítacom kútiku alebo ako nočné osvetlenie, uplatnenie nájdu aj v kuchyni či pri pracovnom stole – pozrite si náš februárový výber.

Útulný

Vo februári vás pozveme aj na návštevu do bytu v centre Varšavy. Hoci je na prvý pohľad jednoducho zariadený, skrýva veľa milých detailov, ktoré mu dodávajú nezabudnuteľný ráz, rovnako ako dômyselne použité farby.

Paneláková kuchyňa

Kuchyne v panelákových bytoch majú často miniatúrne rozmery. Vďaka šikovným nápadom sa tam však zmestí všetko potrebné vrátane atraktívneho vzhľadu. Pozrite sa, ako si s panelákovým zadaním tento mesiac poradila mladá architektka.

Testujeme odšťavovače

Je to úžasná premena – ovocie a zelenina sa priamo pred vašimi očami premenia na osviežujúcu šťavu alebo jemné pyré, ktoré si môžete vychutnať priamo z pohára. Na február sme pre vás pripravili rady, čo si všímať pri výbere, inšpirovať sa môžete aj naším redakčným testom. 

Moderné bývanie dotvorené zeleňou

Ani v moderných bytoch by nemala chýbať atraktívna zeleň, avšak nie každá rastlina má predpoklady stať sa súčasťou takéhoto priestoru. Na ktoré rastliny sa oplatí upriamiť pozornosť a ako sa o ne starať? Všetko dôležité sa dočítate vo februárovom Mojom dome.

Privolávanie jari

Ak vás už nebaví zima za oknom, nalaďte sa na jarnú nôtu s najnovším Mojím domom a trojicou jedinečných aranžmánov, ktorých základ tvoria najkrajšie kvety jari. 

Tri materiály a jednoduchosť detailu

Vo februári môžete spolu s Mojím domom nazrieť aj do zaujímavého rekreačného domčeka len z dreva, skla a bridlice, ktorý postavili neďaleko holandského mesta Utrecht.

Stavba domu – svojpomocne či na kľúč?

Zvažujete, či zveriť hrubú stavbu vášho domu firme, alebo si trúfate pustiť sa do nej svojpomocne? Vo februári sa v Mojom dome dočítate, aké sú výhody a nevýhody oboch možností, prípadne ich kombinácie.

Predplatné časopisu

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.