DigiSolution – vizualizácia exteriéru

DigiSolution - vizualizácia exteriéru

Neviete si rady s výberom dlažby a robí vám problém predstavivosť? Spoločnosť Premac vytvorila jedinečnú službu DigiSolution – fotorealistické stvárnenie vybraného priestoru s použitím konkrétnych produktov tejto firmy.

Ako si službu objednať?
Využite poradenský servis počas Poradenských dní v jednom z výrobných závodov spoločnosti Premac. Odborní poradcovia s vami radi prediskutujú vaše individuálne riešenia. Je vhodné si vopred dohodnúť termín. Taktiež môžete navštíviť výstavné plochy v Bratislave, Zvolene a Košiciach, ktoré sú otvorené nepretržite aj mimo poradenských dní. Služba je dostupná aj z pohodlia domova prostredníctvom stránky www.premac.sk.


Aké podklady sú potrebné?
Zašlite vhodné fotografie daného priestoru, alebo plánik plochy, kam chcete dlažbu navrhnúť. Podklady ako aj požiadavky na konkrétne produkty môžete zaslať aj poštou alebo vyplniť online formulár na stránke spoločnosti www.premac.sk. Tu nájdete aj návod pre vytvorenie vhodných fotografií. Odborný tím vám pripraví niekoľko návrhov a po spracovaní zašle späť na vašu adresu. Doba zaslania je len pár pracovných dní.

Viac informácií nájdete na www.premac.sk  

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.