image 22476 25 v1

Čo dokáže zdravá doska Activ’Air®?

Vedeli ste, že už aj u nás na Slovensku je dostupná technológia Activ’Air®, vďaka ktorej dokážu sadrokartónové steny skvalitniť ovzdušie v interiéri? 

Firma Rigips prináša na slovenský trh zdravú sadrokartónovú dosku Activ’Air®, ktorá bojuje s nebezpečným formaldehydom a iným prchavými látkami, ktoré sa nachádzajú prakticky všade okolo nás a najmä v interiéri, v ktorom trávime až 85% času.

Zdravá doska s technológiou Activ’Air® formaldehyd pohltí, rozloží, zabráni jeho spätnému vylučovaniu a tento proces čistenia ovzdušia funguje až dlhých 50 rokov. Technológia Activ’Air® nemá žiadny negatívny vplyv na životné prostredie.

Produkty s technológiou Activ’Air® sú vhodné predovšetkým do detských izieb, spální, kancelárií, zdravotníckych zariadení a škôlok, jednoducho všade tam, kde sa kladú vyššie nároky na kvalitu ovzdušia.

Na rozdiel od bežných stavebných materiálov, zdravé dosky Activ’Air® aktívne zlepšujú obytný či pracovný priestor. Nevyžadujú žiadne špeciálne náradie ani skúsenosti, možno ich použiť na všetky typy konštrukcií, kde sa používajú aj bežné sadrokartónové dosky. Najvhodnejšie konštrukcie sú priečky, podhľady a predsadené steny.

Ak aj vy chcete stavať a bývať zdravšie, informujte sa o zdravej sadrokartónovej doske Activ’Air® v každých dobrých stavebninách. Zoznam všetkých predajcov nájdete na www.rigips.sk.

Kontakt:
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Divízia Rigips
Vlárska 22
917 01 Trnava
www.rigips.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.