az 7 vystav tento vikend v nitre
Galéria (3)

Až 7 výstav tento víkend v Nitre!

Domexpo, Solaris Nitra, Gardenia, Tajomný tropický svet, Land – Urbia 2013, Mladý tvorca a Job Expo. Toto všetko nájdete na jedinečných výstavách od 18. do 21.apríla 2013 na výstavisku Agrokomplex v Nitre!

Galéria

Na 17. ročníku medzinárodnej výstavy Gardenia  uvidíte na ploche 13 600 m2 s 250 vystavovateľmi najväčšiu ponuku záhradníckych firiem na Slovensku – balkónové kvety, letničky, okrasné dreviny, ovocné stromy, záhradné nábytky, grily, skleníky, skaličky, kaktusy, hnojivá, čističky odpadových vôd, záhradná keramika, cibuľoviny, citrusy, palmy, záhradné krby, záhradné altánky, okrasné trávy, záhradné náradie, záhradné plastiky, pracovné odevy, prútený tovar, exotické rastliny.

Novinkou je výstava Tajomný tropický svet – viac ako 1000 exponátov morských mušlí, čeľuste žralokov, kraby, hviezdice, koraly, ježovky, 100 druhov tropických motýľov, pavúky a iný hmyz. Nebude chýbať poradňa pestovania zeleniny, ovocinárska poradňa, ukážky jarnej výsadby bedničiek na okná a balkóny, ukážky jarného rezu ovocných drevín, najväčšia expozícia juhoamerických a severoamerických kaktusov a sukulentov i expozícia trópov a subtrópov.

V rovnakom termíne sa návštevníci môžu tešiť aj na ďalšie zaujímavé výstavné podujatia.
Súčasťou 1. ročníka prezentácie územného rozvoja, architektúry, krajinnej architektúry a umeleckých diel s medzinárodnou účasťou Land – Urbia 2013 bude bohatý odborný program s účasťou popredných odborníkov z oblasti architektúy.

Bonsai Slovakia sa predstaví už tradične so svojou medzinárodnou kultúrnou šou s účinkujúcimi zo 14 krajín sveta: Japonsko, Vietnam, Indonézia, Čína, Portoriko, Brazília, Taliansko, Anglicko, Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Česko, Maďarsko a Slovensko.

Medzinárodná výstava zariadení a príslušenstva pre fotovoltiku a solárnu techniku Solaris Nitra a komplexná stavebná výstava Domexpo ponúkne návštevníkom jedinečnú možnosť zozbierať informácie, kontakty a ponuky potrebné k začatiu realizácie svojho bývania v modernom nízkoenergetickom štýle na jednom mieste.

21.ročník celoštátnej prezentačnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl a partnerských škôl z ČR – Mladý tvorca (18.4.-20.4.) s rekordným počtom prihlásených škôl, ktorých žiaci predstavia svoje výrobky v oblasti strojárstva, elektrotechniky a energetiky, drevospracujúcej výroby, farmácie a chemickej výroby, sklárstva, polygrafie a papiernictva i umelecko-dizajnového spracovania výrobkov remeselnej výroby, kováčske a zámočnícke výrobky, praktické ukážky umeleckého kovania, rytecké a zlatnícke práce, obrazy grafiky, cukrárenské a pekárenské výrobky.

Na najväčšom veľtrhu pracovných príležitostí v SR – Job Expo (18.4-19.4.) sa návštevníci môžu stretnúť so zamestnávateľmi zo Slovenska a zahraničia, s firmami vzdelávania pre trh práce a kariérneho poradenstva, so súkromnými agentúrami zamestnávania, partnermi siete EURES ako aj s európskymi inštitúciami a sieťami, ktoré poskytujú občanom poradenstvo a pomoc v oblastiach od štúdia po prácu.

Výstavy sú pre verejnosť otvorené denne od 9.00 do 18.00 a 21.apríla do 16.00.–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje