hydroizolačná membrána PURTOP EASY
Zdroj: Mapei

Alternatíva k dlažbe v exteriéri

Systém PURTOP EASY, od osvedčeného výrobcu stavebnej chémie Mapei, predstavuje pochôdznu alternatívu k dlažbe v exteriéri. V jednom kroku možno jednoducho izolovať balkóny, terasy i strechy. Systém garantuje rýchlu aplikáciu a dokonalé utesnenie povrchov proti vode.

Jednozložková polyuretánová, hydroizolačná membrána PURTOP EASY sa okrem vysokej pružnosti a výbornej prídržnosti k podkladu vyznačuje odolnosťou proti vode, UV žiareniu, pešiemu zaťaženiu, teplotným zmenám a prerastaniu koreňov.

PURTOP EASY je možné aplikovať na rôzne druhy podkladov (betón, cementový poter, bitumenová membrána, keramická dlažba, kov atď.). V závislosti od typu podkladu predchádza samotnej aplikácii polyuretánovej membrány použitie vhodného penetračného náteru. Napríklad, pri nových cementových podkladoch (ako napr. spádový cementový poter) sa povrch ošetruje s použitím penetračného náteru PRIMER PU FAST alebo MAPECOAT I600 W. V prípade priamej aplikácie polyuretánovej, pochôdznej hydroizolácie na existujúcu dlažbu (za predpokladu, že je dokonale prikotvená k podkladu) je potrebné povrch najskôr ošetriť penetračným náterom PRIMER SN s presypom kremičitého piesku napr. QUARZO 0.5.

Následne po vyschnutí penetračného náteru sa aplikuje PURTOP EASY s použitím stierky alebo valčeka v celkovej hrúbke 1,2 mm.

Súčasťou systému je aj finálna farebná povrchová úprava balkónov a terás MAPECOAT PU 20 N, ktorá sa ponúka v 6 farebných odtieňoch.

hydroizolačná membrána PURTOP EASY
Zdroj: Mapei

Viac informácií o príprave podkladu, miešaní, spotrebe a aplikácii systému je obsahom technického listu výrobku.

www.mapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.