Jedno zariadenie, ktoré vám podstatne uľahčí jesenné upratovanie

Muž zametá s elektrickou zametacou kefou
Zdroj: VVED TECHNIKA

Babie leto je v plnom prúde, no jeseň už nedočkavo čaká za rohom a s ňou nás opäť čakajú chodníky pokryté rozmočeným popadaným lístím. Čisté príjazdové cesty a terasy zrazu pokryjú odolné nánosy blata a lístia, ktoré sa nedajú odfúknuť fukárom a ich vyčistenie vyžaduje veľkú námahu.

Tu prichádza na pomoc zametacia kefa EGO Power+ BBA2100, ktorá si s ľahkosťou poradí aj s tým najodolnejším nánosom špiny, lístia alebo snehu. Tento nadstavec 56 V AKU systému EGO Power+ Multi-tool má záber 56 cm a je stvorený pre efektívne čistenie pevných povrchov a zámkovej dlažby.

Muž zametá s elektrickou zametacou kefou
Nenechajte sa prekvapiť horou opadaného lístia. Pripravte sa na jeseň už teraz! | Zdroj: VVED TECHNIKA

Odolné, 1.5 mm hrubé štetiny vymetú nánosy aj z hlbokých rýh. Pohon zabezpečuje Multi-tool základňa PH1400E vybavená bezkefovým motorom s výkonom až 2 kW. Jej prevádzka je tichá a bezúdržbová. Nedýchate pri nej škodlivé benzínové splodiny a nemusíte doma skladovať benzín a olej, vďaka čomu je toto zariadenie ideálne pre použitie v moderných a ekologicky zmýšľajúcich domácnostiach.

Elektrická zametacia kefa
S veľkým záberom 56 cm budete mať terasu alebo chodník uprataný raz dva. | Zdroj: VVED TECHNIKA

V kombinácii s 5.0 Ah batériou je prevádzkový čas zametacej kefy až 80 minút. Kvalitu konštrukcie dlhú životnosť zariadení EGO Power+ podčiarkuje aj 5-ročná záruka na zariadenie a 3-ročná záruka na batérie pri registrácii online.

Viac informácií nájdete na www.egopower.sk

Zdroj: VVED TECHNIKA, s. r. o.