Papuče so vzorom piva
Galéria (6) Zdroj: Dedoles

Dajte zbohom uboleným chodidlám. Dedoles domácu obuv si zamilujete

Zastať práce okolo domu, záhrady a k tomu všetkému byť oporou pre svoju rodinu, je častokrát neľahkou úlohou. Každodenný kolotoč povinností v mnohých prípadoch končí únavou a nechuťou do ďalšieho dňa. Doprajte si preto zaslúžený oddych aj vďaka Dedoles produktom, ktoré rozhýčkajú vaše ubolené nohy.

Galéria

Žena fénuje vlasy dcére a smejú sa
Muž so synom v bielych tričkách v kuchyni
Žena v župane čítajúca v kresle
Papuče so vzorom piva
Muž a chlapec v posteli s panda šľapkami

Zjemnite váš krok vďaka Dedoles papučiam. Mäkkučká podšívka v kombinácii s gumenou podrážkou sa postarajú o nezameniteľný pocit ľahkosti a komfortu v jednom. Ani na tomto produkte nesmie chýbať už tradične veselý Dedoles dizajn, ktorý je inšpirovaný všetkým naokolo. Podtrhnite svoje záľuby, profesiu či obľúbený nápoj unikátnymi vzormi. Patríte medzi gurmánov piva, milovníkov hudby alebo holdujete počítačovej technike? Výber je len na vás.

Žena v župane čítajúca v kresle
Ako domácu obuv si môžete zvoliť aj Dedoles šľapky. | Zdroj: Dedoles

Ako domácu obuv si môžete zvoliť aj Dedoles šľapky. Ich údržba je v skutku jednoduchá a aj preto nimi môžete potešiť vaše ratolesti. Fľaky či škvrny odstránite bez čistiacich gélov alebo bielidiel. Stačí len navlhčiť bavlnenú handričku, prípadne špongiu a špina je preč. No a v prípade, že sa vám topánky premočia, nechajte ich vysušiť pri izbovej teplote.

Žena fénuje vlasy dcére a smejú sa
Na svoje si v Dedoles prídu malí aj veľkí. | Zdroj: Dedoles

Viac produktov nájdete na www.dedoles.sk

Zdroj: PR článok Dedoles, s. r. o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje