image 32598 25 v1
Galéria (9)

Dom z kvalitných materiálov

Či už si postavíte dom svojpomocne alebo výstavbu prenecháte odborníkom, dôležitý je výber kvalitných materiálov, z ktorých dom vybudujete a aj následne dotvoríte okolie domu. Dajte si záležať, je to voľba na niekoľko desiatok rokov, počas ktorých sa pri zvolení správnych materiálov môžete tešiť z príjemného bývania. S Leierom stavíte na istotu!

Galéria

Stavebné materiály leier
TAVERNA_ref_XL
Euro_Luxemburg_03225
Stavebné materiály leier
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Šikmá strecha - 17Krytina
Dlažba leier 052015 - patio
svahové-prvky

Spoločnosť Leier ponúka kompletný sortiment kvalitných stavebných materiálov, s ktorými si postavíte hrubú stavbu a tiež dotvoríte okolie domu a záhrady. Tehly, strešná krytina, komínový systém aj dlažba, to všetko je v ponuke…

Klasika aj novšia technológia

Medzi najobľúbenejší murovací materiál patria „klasické“ keramické tehly LEIERTHERM. Poskytujú dlhú životnosť stavby, výborne akumulujú teplo a vytvárajú pre obyvateľov optimálnu klímu. Novšou stavebnou technológiou sú brúsené tehly LeierPLAN. Murovanie s nimi šetrí materiál a skracuje dobu stavby, a to bez vytvárania tepelných mostov a pri menšej vlhkosti v stavbe (vďaka menšej spotrebe vody).

www.leier.sk/keramicke-murovacie-prvky-1

Pre nízkoenergetické stavby je optimálny stavebný systém DURISOL. Ponúka všetky stavebno-fyzikálne výhody, ktoré sú zjednotené v kombinácii dreva s betónom. Má vynikajúce tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti a vďaka svojmu masívnemu betónovému jadru dokáže výborne akumulovať teplo. Poskytuje výbornú difúziu vodných pár, čím sa efektívne reguluje vlhkosť vzduchu v miestnosti a vytvára sa tak zdravá klíma v interiéri a príjemný pocit z bývania.

www.leier.sk/durisol-pre-pozemne-stavby

Komínový systém

Kvalitný komínový systém zvyšuje úžitkovú aj finančnú hodnotu stavby, preto sa doňho oplatí investovať. Na komínový systém Multikeram je možné pripojiť vykurovacie zariadenie na akékoľvek palivo s otvorenou spaľovacou komorou, ktoré vykuruje rodinné alebo aj bytové domy. Je vhodný pre kotly na tuhé palivo s nízkou teplotou spalín (ako sú napríklad drevosplyňujúce kotly, kotly na pelety, klasické kotly na drevo a uhlie, krbové vložky a piecky), ale aj pre spotrebiče s otvorenou spaľovacou komorou na rôzne iné palivá (napríklad plynové kotly alebo kotly na vykurovací olej). Jeho výhodou je nepochybne to, že tento komín zabezpečuje najväčšiu slobodu pri výbere vykurovacích zariadení bez potreby prísunu vzduchu cez komín.

www.leier.sk/kominove-systemy-menu

www.leier.sk/komin-multikeram

Strešná krytina

Betónová strešná krytina je vynikajúcou voľbou pre domy so sklonom strechy od 17°. Tento typ strechy je mimoriadne odolný (má vynikajúcu mrazuvzdornosť a vodotesnosť) a vyznačuje sa veľmi dlhou životnosťou. Vďaka použitým farbivám z oxidov železa a dvojnásobnej povrchovej úprave si betónová strešná krytina zachováva farebnú stálosť a UV odolnosť po dlhé desaťročia. Tiež odoláva usádzaniu machov a nečistôt, čím sa zvyšuje odolnosť voči pôsobeniu nepriaznivých vplyvov. Na strešnú krytinu Leier je poskytovaná 35 ročná záruka, ale takáto strecha vám vydrží bezproblémovo oveľa dlhšie.

www.leier.sk/stresna-krytina-1

Široký výber dlažieb a záhradných prvkov

Celkový dojem z bývania a zo samotného domu dotvára aj okolie domu, vrátane spevnených plôch. Pri výbere dlažby je dôležité myslieť vopred nielen nad jej estetickými parametrami, ale najmä nad kvalitatívnymi požiadavkami. Stavte na dlažbu z betónu – je nekĺzavá (a to aj po kontakte s vodou), mrazuvzdorná a ľahko udržiavateľná. Spoločnosť Leier ponúka aj dlažby s povrchovou úpravou KAISER-clean, ktoré ponúkajú jednoduché čistenie, minimálnu údržbu, farebnú stálosť a odolný povrch aj voči všetkým bežne používaným bazénovým chemikáliám.

www.leier.sk/dlazby

Viac informácií získate na www.leier.sk

Kontakty:

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel.: +421 2 431 91 751
Fax: +421 2 436 42 044
E-mail: leier@leier.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.