Dekoračný maliarsky lesk

dekoracny maliarsky lesk

Spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. obohatila svoju ponuku výrobkov o nové dekoratívne maliarske farby Remal EFEKT s kovovým a perleťovým vzhľadom. Ide o šesť vodou riediteľných a umývateľných farieb – strieborná, perleťová, zlatá, medená, perleť strieborná a perleť ružová.  Ich najväčšie uplatnenie sa nachádza v interiéri, ale pre krátkodobé aplikácie je možné využitie aj exteriéri. Práca s farbami Remal Efekt je ľahká a v krátkej dobe môžme vytvoriť originálny a jedinečný vzhľad plný energie a života. 

Remal Efekt prináša nový a zaujímavý pohľad pri vytváraní moderného dizajnu nielen v hoteloch, spoločenských a reprezentatívnych priestoroch, kanceláriách ale aj v súkromných objektoch. Využitím rôznych maliarskych techník (napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekaním, tupovaním, používaním maliarskych šablón) je možné vytvoriť jemné, noblesné a umelecké vzhľady stien. Vhodným použitím dekoratívnych maliarskych farieb sa prejavia ich optické vlastnosti (jas, lesk, sila, hĺbka). Konečný vzhľad je tiež ovplyvnený odtieňom použitého podkladu a predovšetkým osvetlením. 

 
Remal efekt je možné aplikovať nielen na steny, ale tiež na drevený nábytok a rôzne doplnky vyskytujúce sa v interiéri, ktorých povrch je dostatočne zmatnený. Uplatnenie nájde pri rôznych tvorivých aplikáciách a tvorbe sviatočných dekorácií  – pozlátenie a postriebrenie imela a iných prírodných produktov, maľovanie vianočných ozdôb atď.
 
Ďalšou výhodou farieb Remal Efekt je schopnosť odrážať infračervené žiarenie, čím zvyšujú účinnosť tepelných izolačných materiálov použitých v objektoch, a tým tiež prispievajú k znižovaní nákladov na vykurovanie. 
 
Farby sú zdravotne a ekologicky nezávadné. 
 
BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.