Francúzski experti značky Protherm
Zdroj: Protherm

Zaostrené na tepelné čerpadlá: Pozrite sa, čo odporúčajú experti

Ako z nových technológií vyťažiť maximum? Odpovede prinášajú francúzski experti značky Protherm, Florian a Arnaud. Podľa nich je dôležité vybrať si vhodné zariadenie s najlepšími službami.

Tepelné čerpadlá vzduch/voda dokážu využívať až 75 % obnoviteľnej energie zo vzduchu – na vykurovanie, prípravu teplej vody i chladenie. Majú nízke prevádzkové náklady a osvedčili sa v A0 novostavbách i pri modernizáciách starších domov.

Odborníci odporúčajú tepelné čerpadlá značky Protherm, ktoré majú za sebou stovky prísnych testov, zvládnu extrémne podmienky a spĺňajú maximálne nároky na efektivitu i ohľaduplnosť k prírode.

Tepelné čerpadlo GeniaAir Mono
Zdroj: Protherm

Jedným z nich je tepelné čerpadlo GeniaAir Mono vzduch/voda (3 – 12 kW, A+++). Na svoju prevádzku využíva ekologické chladivo R290 s nízkym potenciálom globálneho otepľovania. Zároveň patrí k najtichším na trhu.

www.protherm.sk

Zdroj: Protherm

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje