Wienerberger fórum 2014

image 19771 25 v1

Tento rok spoločnosť Wienerberger opäť usporiada sériu prednášok určených predovšetkým projektantom, architektom, ale aj ostatným odborníkom z oblasti stavebníctva pod názvom Wienerberger fórum 2014. V troch slovenských mestách zaznejú aktuálne a užitočné informácie zo stavebnej praxe.

Wienerberger fórum 2014 nadväzuje na úspech série prednášok z roku 2013, ktorú pre profesionálov z oblasti stavebníctva pripravila spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. Záujemcovia z radov odbornej verejnosti sa môžu bezplatne zúčastniť na seminároch v nasledujúcich termínoch:

29. 1. 2014 Prešov, PKO – Čierny orol

  4. 2. 2014 Žilina, Dom odborov

11. 2. 2014 Bratislava, City hotel Bratislava 

Program inšpirovaný praxou
Témy pripravovaného fóra odpovedajú na aktuálne požiadavky profesionálov, ktorí sú aktívni v oblasti stavebníctva. Wienerberger fórum 2014 bude zamerané na problematiku tepelnej ochrany budov, stavebnej akustiky a statiky murovaných konštrukcií. S ohľadom na ekonomiku hrubej stavby určite zaujme analýza použitia doplnkových tehál z hľadiska skutočných nákladov na hrubú stavbu.

K oceňovaným častiam programu patria aj praktické ukážky. Aplikační technici predvedú tentokrát praktickú ukážku použitia roletových prekladov Porotherm VARIO nad rohovým oknom. „Za kľúčovú konkurenčnú výhodu našich partnerov považujeme odborné informácie a skúsenosti z praxe. Preto je našou ambíciou priniesť profesionálom čo najviac dôležitých informácií v čo možno najhutnejšej forme,“ hovorí Ing. Vladimír Klučiar, obchodný riaditeľ spoločnosti Wienerberger slovenské tehelne.

V roku 2014 môžu účastníci zo seminára odchádzať nielen plní nových vedomostí, ale aj s výhrou. Na záver dňa sa bude losovať o darčekový poukaz na víkendový pobyt pre dve osoby.

V prípade záujmu o účasť na Wienerberger fóre 2014 nás kontaktujte prostredníctvom webových stránok: www.wienerbergerforum.sk alebo www.wienerberger.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.