Majster roka 2022
Zdroj: istock.com

Súťaž predĺžená! Staň sa Majstrom roka 2022 a vyhraj farby na celý dom!

Po minuloročnom úspechu súťaže Majster roka sa aj tento rok tešíme na množstvo vašich inšpiratívnych príspevkov. Neváhajte, pochváľte sa výsledkami vašej práce a zapojte sa tak do súťaže o farby na celý dom!

Pre veľký úspech predlžujeme trvanie súťaže do 30.6.2022!

Ako sa zapojiť do sútaže?

Pošlite nám svoj vlastný domáci projekt na ľubovoľnú tému s minimálne troma fotografiami a krátkym opisom výroby na sutaz@jaga.sk do 30.6.2022. Nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje. Autor víťazného projektu, ktorý spomedzi všetkých vyberie redakcia, získa titul Majster roka 2022 a výhru – farby od spoločnosti Chemolak, a. s., v hodnote 300 € podla vlastného výberu. Majstra roka 2022 spolu s víťazným projektom uverejníme v časopise Urob si sám číslo 8/2022, ktorý vychádza 20.7.2022.

Farby na dom - Chemolak
Zdroj: Chemolak

Podmienky súťaže

Zaslaním fotografií a textu do sútaže súťažiaci postupuje autorské práva na zaslané fotografie a text
spoločnostiam JAGA GROUP, s. r. o., (vydavateľ časopisu Urob si sám) a Chemolak, a. s., a súhlasí so zverejnením fotografií a textu v médiách a na sociálnych sieťach.

Chemolak

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.