Súťaž predĺžená! Staň sa Majstrom roka 2022 a vyhraj farby na celý dom!

Majster roka 2022
Zdroj: istock.com

Po minuloročnom úspechu súťaže Majster roka sa aj tento rok tešíme na množstvo vašich inšpiratívnych príspevkov. Neváhajte, pochváľte sa výsledkami vašej práce a zapojte sa tak do súťaže o farby na celý dom!

Pre veľký úspech predlžujeme trvanie súťaže do 30.6.2022!

Ako sa zapojiť do sútaže?

Pošlite nám svoj vlastný domáci projekt na ľubovoľnú tému s minimálne troma fotografiami a krátkym opisom výroby na sutaz@jaga.sk do 30.6.2022. Nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje. Autor víťazného projektu, ktorý spomedzi všetkých vyberie redakcia, získa titul Majster roka 2022 a výhru – farby od spoločnosti Chemolak, a. s., v hodnote 300 € podla vlastného výberu. Majstra roka 2022 spolu s víťazným projektom uverejníme v časopise Urob si sám číslo 8/2022, ktorý vychádza 20.7.2022.

Farby na dom - Chemolak
Zdroj: Chemolak

Podmienky súťaže

Zaslaním fotografií a textu do sútaže súťažiaci postupuje autorské práva na zaslané fotografie a text
spoločnostiam JAGA GROUP, s. r. o., (vydavateľ časopisu Urob si sám) a Chemolak, a. s., a súhlasí so zverejnením fotografií a textu v médiách a na sociálnych sieťach.

Chemolak

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.