Oprava a servis outdoorových búnd v Bratislave

oprava bund bratislava patagonia

Roztrhla sa vám obľúbená zimná bunda? Zavadili ste v lese o ostrý konár, ktorý vám rozpáral novú páperovú bundu, alebo vám iskra z večerného táboráku prepálila do bundy dieru?

Vedzte, že existujú miesta, kde vám bundu opravia a vrátia do plnohodnotného užívania bez akýchkoľvek obmedzení, a hlavne bez nutnosti kupovať si novú.

oprava bund bratislava patagonia

outdoorovom obchode Wilderoben vdychujú veciam druhý život. Roztrhaná bunda ešte neznamená, že je na vyhodenie. Prineste ju do obchodu a podľa značky a rozsahu poškodenia si dohodnete ďalší postup jej záchrany.

oprava bund bratislava

Samozrejmosťou sú bezplatné opravy búnd zakúpených priamo vo Wilderobene. Obchod ponúka produkty zodpovedných značiek Patagonia a Topo Designs, na ktoré automaticky dostanete doživotnú záruku.

oprava bund bratislava patagonia

V rámci pravidelne organizovaných akcií priamo vo Wilderobene vám navyše zašijú a opravia akúkoľvek bundu značky Patagonia zakúpenú inde, ako aj iné outdoorové veci (softshellové bundy, softshellové nohavice, spacáky, páperky atď.).

oprava bund bratislava patagonia

Nekupujte veľa. Kvalitné outdoorové oblečenie od zodpovedných značiek vám aj vďaka servisu vydrží niekoľko rokov. Wilderoben v Bratislave je miestom, kde viete v rámci príprav na ďalšie horské dobrodružstvo spraviť niečo nielen pre seba, ale aj pre našu zem.