image 48564 25 v1

Novinky do vašej záhrady

Obdobie záhradných úprav a rekonštrukcií práve začína. Vhodným nástrojom, s ktorým si záhradu alebo pozemok okolo domu obmeníte a dáte do poriadku, sú aj záhradné platne. Novinky v tomto segmente tento rok pripravila spoločnosť Leier.

Záhradné platne patria medzi prvky záhradnej architektúry, ktoré sa využívajú na úpravu terás, chodníkov, záhradných chodníčkov, okolia bazénov alebo záhradných odpočívadiel. Vhodné je zvoliť záhradné platne, ktoré sú oteruvzdorné, majú nešmykľavý povrch, vyznačujú sa odolnosťou voči mrazu a farebnou stálosťou.

Záhradné platne GAIA

Záhradná architektúra je umenie, ktorým môžete vyjadriť svoju osobnosť, pohľad na svet a životný štýl. Upravte si záhradu tento rok novinkou, záhradnými platňami GAIA. Vysokokvalitné spracovanie a vkusný nadčasový dizajn predpovedá dlhú životnosť týchto platní. V ponuke sú s povrchovou úpravou a jemným leskom v elegantných krémových farbách. Formát záhradných platní je síce väčší, napriek tomu ľahko a jednoducho použiteľný.

Záhradné platne Facelift

Ďalším tipom na vylepšenie a skrášlenie záhrady a okolitého pozemku sú nové platne Facelift. Ideálne sú na použitie na úpravu chodníkov a terás. Povrchová úprava platní v atraktívnych farbách ponúka estetický a vkusný dizajn. Výhodou je, že ich môžete ľubovoľne kombinovať s platňami Euroline alebo Classic-line, čím si vytvoríte originálny a jedinečný vzhľad záhrady, presne podľa svojho vkusu a požiadaviek.

Záhradné platne Fifty

Ak ste zástancom jednoduchosti a čistých línií, tie pravé pre vás sú nové záhradné platne Fifty. Vďaka monochromatickým farbám sú ideálne na použitie najmä do moderne nadizajnovaných priestorov.

Viac informácií získate na www.leier.sk.

Kontakty:

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel.: +421 2 431 91 751
Fax: +421 2 436 42 044
E-mail: leier@leier.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.