Najvyššie ocenenie pre CEMMAC

image 36480 25 v1

Etablovaný výrobca cementov CEMMAC získal za rok 2015 opätovne najvyšší certifikát dôveryhodnosti AAA, ktorý udeľuje firma Bisnode v spolupráci s Hospodárskymi novinami.

Najvyššie ocenenie získava na Slovensku len 0,5% najkvalitnejších spoločností, pričom sa hodnotia viaceré ekonomické ukazovatele. Cetifikát je potvrdením pozície CEMMACu ako stabilnej a dôveryhodnej spoločnosti, ktorá si plní zmluvné záväzky.

Cementáreň CEMMAC v Hornom Srní pri Nemšovej oslávila v roku 2014 okrúhlych 85 rokov nepretržitej výroby. Za posledných 5 rokov prešla viacerými organizačnými a výrobnými zmenami a kvalitou vyrábaných cementov sa v súčasnosti radí medzi špičku vo svojom segmente, o čom svedčia aj subdodávky na viaceré významné stavby, ako napr. stavba Futbalového štadióna City Arena v Trnave, ocenená cenou Stavba roka 2015 či dodávky cementu pre rýchlostnú cestu R2 v úseku Pstruša-Kriváň. CEMMAC patrí do rakúskej rodinnej skupiny ASAMER Baustoff Holding A.G

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.