Letné ekoBývanie je už v predaji!

letne ekobyvanie je uz v predaji

Leto sa rozbehlo a s ním aj dovolenky. Či už ho strávite zveľaďovaním domova, chutnými grilovačkami na záhrade, alebo na pláži, nové číslo časopisu Môj dom ekoBývanie 03/2013 vám môže pri tom robiť spoločnosť a navyše, ponúkne aj inšpiráciu. Opäť je nabité super nápadmi na bývanie, z ktorých mnohé určite poľahky zvládnete zrealizovať sami, testami spotrebiteľských výrobkov či tipmi na skvelé nákupy do domácnosti. Nové ekoBývanie chutí ako leto! Presvedčte sa. Len za 0,90 €.

V ekoBývaní 03/2013 nájdete: 

S nimi alebo bez nich?

Chystáte sa na dovolenku a stojíte pred dilemou, kam s domácim miláčikom? Ak ste sa rozhodli zobrať ho so sebou, prečítajte si, čo musíte splniť, aby mohol s vami cestovať vlakom, autobusom či lietadlom.

Byt zväčšený o jedno číslo 

Dôkaz, že „nafukovacie“ byty nie sú novinárskou kačicou! Kvetinová dizajnérka Monika s manželom dokázali ten svoj zväčšiť z XS na poriadne S. Dozviete sa nielen, ako sa im to podarilo, ale aj to, ako vytvoriť na Slovensku zmes Škandinávie a New Yorku. 

Sladké neresti

Ich príprava vám nezaberie viac ako zopár minút, sú nenáročné a nesmierne osviežujúce v horúcom lete. Doprajte si sladké neresti v podobe rýchlych a chutných dezertov.

Premena malej obývačky

Na podomácky vytvorený nábytok s koloniálnym šmrncom nie vždy potrebujete exotické drevo. Náš produkčný premieňací tím si zase raz prišiel na svoje a premenil malú obývačku na nepoznanie. A dokonca sa do nej zmestila aj jedáleň! 

Testujeme elektrické grily

Viete, čo rozhoduje o chutnom výsledku každej grilovačky? Kolega Milan Gigel to vie. Testoval pre vás 7 elektrických grilov. Ak chcete vedieť, čo všetko (ne)zvládli, prečítajte si článok Grilovačka bez dymu?

Zo starých vecí záhradné doplnky

Chystáte sa upratovať na povale či v pivnici? Možno nájdete predmety, ktoré síce dávno prestali slúžiť na svoj pôvodný účel, ale môžu poslúžiť ako záhradné dekorácie. Máme pre vás zopár tipov, ako im dať druhú šancu.


Ukážka z časopisu: 

www.casopisekobyvanie.sk/web/sk/predplatne

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.