letne ekobyvanie je uz v predaji
Galéria (11)

Letné ekoBývanie je už v predaji!

Leto sa rozbehlo a s ním aj dovolenky. Či už ho strávite zveľaďovaním domova, chutnými grilovačkami na záhrade, alebo na pláži, nové číslo časopisu Môj dom ekoBývanie 03/2013 vám môže pri tom robiť spoločnosť a navyše, ponúkne aj inšpiráciu. Opäť je nabité super nápadmi na bývanie, z ktorých mnohé určite poľahky zvládnete zrealizovať sami, testami spotrebiteľských výrobkov či tipmi na skvelé nákupy do domácnosti. Nové ekoBývanie chutí ako leto! Presvedčte sa. Len za 0,90 €.

Galéria

aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji
aktuality, nové číslo v predaji

V ekoBývaní 03/2013 nájdete: 

S nimi alebo bez nich?

Chystáte sa na dovolenku a stojíte pred dilemou, kam s domácim miláčikom? Ak ste sa rozhodli zobrať ho so sebou, prečítajte si, čo musíte splniť, aby mohol s vami cestovať vlakom, autobusom či lietadlom.

Byt zväčšený o jedno číslo 

Dôkaz, že „nafukovacie“ byty nie sú novinárskou kačicou! Kvetinová dizajnérka Monika s manželom dokázali ten svoj zväčšiť z XS na poriadne S. Dozviete sa nielen, ako sa im to podarilo, ale aj to, ako vytvoriť na Slovensku zmes Škandinávie a New Yorku. 

Sladké neresti

Ich príprava vám nezaberie viac ako zopár minút, sú nenáročné a nesmierne osviežujúce v horúcom lete. Doprajte si sladké neresti v podobe rýchlych a chutných dezertov.

Premena malej obývačky

Na podomácky vytvorený nábytok s koloniálnym šmrncom nie vždy potrebujete exotické drevo. Náš produkčný premieňací tím si zase raz prišiel na svoje a premenil malú obývačku na nepoznanie. A dokonca sa do nej zmestila aj jedáleň! 

Testujeme elektrické grily

Viete, čo rozhoduje o chutnom výsledku každej grilovačky? Kolega Milan Gigel to vie. Testoval pre vás 7 elektrických grilov. Ak chcete vedieť, čo všetko (ne)zvládli, prečítajte si článok Grilovačka bez dymu?

Zo starých vecí záhradné doplnky

Chystáte sa upratovať na povale či v pivnici? Možno nájdete predmety, ktoré síce dávno prestali slúžiť na svoj pôvodný účel, ale môžu poslúžiť ako záhradné dekorácie. Máme pre vás zopár tipov, ako im dať druhú šancu.


Ukážka z časopisu: 

www.casopisekobyvanie.sk/web/sk/predplatne

–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.