Hygienicky čisté škáry

Hygienicky čisté škáry

Dvojzložková epoxidová škárovacia malta KERAPOXY CQ prináša jedinečnú čistiteľnosť a hygienu pre škáry v domácnosti so šírkou viac ako 2 mm. Vďaka výrazne vyššej čistiteľnosti je práca s touto dvojzložkovou epoxidovou maltou jednoduchá, a to aj pri aplikácii na zvislých povrchoch. Odstránenie čerstvej škárovacej malty z povrchu obkladových prvkov použitím gumenej stierky je výrazne ľahšie, plochy obkladov a dlažieb sú hneď takmer dokonale čisté. 

KERAPOXY CQ  je vďaka svojím vlastnostiam a výbornej chemickej odolnosti vhodná na použitie nielen v bežných domácnostiach, ale aj v prostredí s najvyššími hygienickými nárokmi, akými sú napríklad potravinárske prevádzky, plavecké bazény, laboratóriá, či nemocnice. Vlastnosti škáry zostávajú nemenné i v priebehu mnohých rokov. Ide o škárovaciu maltu s odolnosťou proti tvorbe a rozmnožovaniu mikroorganizmov, pričom ochrana je zabezpečená v celej hrúbke škáry. Je absolútne bezpečná, nedochádza k uvoľňovaniu žiadnych substancií škodlivých pre ľudský organizmus. Dodáva sa v 21 farebných odtieňoch.

Výhody KERAPOXY CQ

•  Odolnosť proti agresívnym chemickým látkam
•  Nulová nasiakavosť zaručujúca maximálnu hygienu
•  Vhodná na použitie v priemyselných, občianskych i komerčných stavbách, vrátane plaveckých bazénov
•  Zdraviu neškodná pre obkladačov pri realizácii prác i užívateľom priestorov v priebehu prevádzky 
•  Klasifikovaná ako RG podľa EN 13888
•  Škárovanie povrchov prichádzajúcich do kontaktu s potravinami v súlade HACCP a Nariadenia č. 852/2004 Európskeho parlamentu
•  Inštitútom Università degli studi di Modena e Reggio Emilia je podľa normy ISO 22196:2007 výrobok certifikovaný ako škárovacia malta s odolnosťou proti tvorbe a rozmnožovaniu mikroorganizmov
•  Dostupná v 21 nových farebných odtieňoch

kerapoxy

www.mapei.sk

MAPEI SK s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.