Ako správne vybrať strešnú krytinu?

23.09.2015
23.09.2015 (6) (0)
Ako správne vybrať strešnú krytinu?

Strecha, ktorá má slúžiť aj ďalším generáciám, musí byť kvalitná v celej skladbe. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre pálenú strešnú krytinu Creaton alebo betónovú strešnú krytinu Euronit, základom funkčnosti strechy je precízna realizácia.

Každá strecha si vyžaduje individuálny prístup z hľadiska estetického prevedenia, ale aj realizácie. V procese jej návrhu treba brať do úvahy všetky okolnosti ako členitosť strechy, klimatické podmienky v regióne a okolie stavby, miestne podmienky (požiadavky pamiatkarov a pod.) – všetko má vplyv na výber strešnej krytiny.

Pálená škridla s tradíciou

Pálená škridla Creaton ponúka vysokú kvalitu a moderný dizajn. Medzi pálenými strešnými krytinami patrí dokonca medzi tie s najdlhšou tradíciou. Vďaka už 130 ročnej histórii sa tento nemecký výrobca môže pochváliť bohatými skúsenosťami s výrobou pálenej krytiny. Na škridly sa poskytuje 50-ročná záruka.

Odolná betónová krytina

Betónová škridla je synonymom odolnosti a dlhej životnosti strešnej krytiny. Medzi osvedčené a vyhľadávané výrobky na našom trhu patrí betónová škridla Euronit. Výrobca poskytuje na túto krytinu 30-ročnú záruku.

Strešná krytina - 2071b_BA_REF_toskana_eng

Akcia na kvalitnú krytinu

Pálenú strešnú krytinu Creaton a betónovú krytinu Euronit kúpite do 30. septembra 2015 mimoriadne výhodne. Zľavu môžete získať na modely pálenej strešnej krytiny Creaton: Balance, Rapido a Optima a na betónovú strešnú krytinu Euronit. Akcia prebieha v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

www.creaton.sk

CREATON SEE 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama