Galéria (5)

Odoberať spolu plyn aj elektrinu od SPP sa oplatí

Funguje vaša domácnosť vďaka dvom energiám? A odoberáte plyn od jedného dodávateľa a elektrinu zasa od druhého? Ak áno, stojí za to prehodnotiť, či týmto spôsobom skutočne šetríte. A to tak svoj čas, ako aj peniaze v domácom rozpočte. Dôvodov, ktoré hovoria za spojenie dvoch energií pod jednu strechu je totiž hneď niekoľko.

Galéria

DVE_ENERGIE
DVE_ENERGIE
SPP Smarthome

Stačí sa len správne rozhodnúť. „Dve energie, spod jednej strechy, v tomto prípade od nás z SPP, prináša pre zákazníkov zo segmentu Domácnosti viacero konkrétnych výhod. Mnohí z nás sa pre odberateľa rozhodujú v prvom rade na základe ceny. A zákazníci, ktorí sa rozhodli odoberať od SPP plyn aj elektrinu preukázateľne šetria. Spojením odberu týchto dvoch energií totiž môžu ušetriť až 11% za dodávku elektriny. Čo je nemenej dôležité, bez viazanosti. Podmienkou je bezhotovostná úhrada na základe elektronickej faktúry,“ hovorí Peter Kučera, riaditeľ sekcie predaja hromadný trh spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s..

DVE_ENERGIE
Zdroj: SPP

Zmena bez zbytočného papierovania

Mnohých z nás od zmien akéhokoľvek dodávateľa, či už energií alebo rôznych služieb doslova odstrašuje predstava papierovania a behania po zákazníckych centrách. SPP tento problém rieši za svojich zákazníkov a zmenu dodávateľa energií vybaví za nich.

Jeden spoľahlivý partner

Jeden dodávateľ energií znamená zároveň výhodu jedného komunikačného partnera. „U nás vybavíte všetko na jednom mieste. Zákazníka odbremeníme minimálne o polovicu starostí s behaním od jedného dodávateľa k druhému. Spojením dvoch energií od jedného dodávateľa tak šetria aj čas,“ spresňuje Peter Kučera.

DVE_ENERGIE
Zdroj: SPP

Odberatelia elektriny neprídu skrátka

SPP rovnako nezabúda ani tých, ktorí chcú a môžu odoberať len elektrinu. Ak sa pri podpise zmluvy alebo dodatku k zmluve na dodávku elektrickej energie bez viazanosti rozhodnú pre elektronickú faktúru a platbu prevodom alebo inkasom, ich zľava môže postupne rásť, a to až do výšky 8 %. A to už sú podmienky nad ktorými sa minimálne oplatí sa zamyslieť. Nie je preto náhoda, že práve SPP, ako tradičný a najväčší dodávateľ plyn na Slovensku sa rovnako úspešne etabloval aj na trhu s elektrickou energiou. „Našej spoločnosti dôveruje už cez 1,3 milióna zákazníkov a už niekoľko rokov po sebe sme prvou voľbou práve pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli zmeniť dodávateľa energií. Z pohľadu počtu zákazníkov sme najväčším novým dodávateľom elektriny na Slovensku,“ spresňuje Peter Kučera.

Distribučné poplatky, ďalšia cesta k úspore

Okrem ceny za dodávku plynu a elektriny je možné s SPP ušetriť aj na distribučných poplatkoch. Ak totiž nemáme správne nastavenú distribučnú sadzbu, naše výdavky za elektrinu to len zvyšuje. Odborníci z SPP preto radia zákazníkom aj s výberom ideálnej distribučnej sadzby. „Naša filozofia podnikania a prístupu k našim klientom nadväzuje na viac ako 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva. Dôvera sa buduje dlhodobo a my s ňou nikdy nebudeme hazardovať. Preto sľubujeme len to, čo vieme splniť, a zmluvy, ktoré s nami zákazníci uzatvárajú, neobsahujú žiadne skryté poplatky či chytáky,“ uzatvára riaditeľ predaja pre hromadný trh SPP.

SPP Smarthome
Zdroj: SPP

Najširšia sieť zákazníckych centier a SMART poradenstvo

SPP ako najväčší dodávateľ energií na Slovensku disponuje najširšou sieťou zákazníckych centier s profesionálnou obsluhou a širokým spektrom poradenských služieb. Jej odborníci prostredníctvom mailu, telefonicky, ale aj osobne dokážu každému záujemcovi poradiť nielen s výberom služieb týkajúcich sa dodávok plynu a elektriny, ale pomôžu tiež s optimalizáciou nákladov a zefektívnením chodu celej domácnosti.

Zdroj: PR článok Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje