Zdroj: KM BETA

Zvolte osvedčenú kvalitu!

Strecha je neoddeliteľnou súčasťou domu. Niekedy sa o nej hovorí ako o piatej stene domu , ktorá ovplyvňuje jeho celkový vzhľad.zároveň má tuež zásadný vplyv na jeho funkčnosť, pretože patrí medzi najviac namáhané časti domu. Ak plánujete pokládku novej strechy alebo rekonštrukciu starej, využite kvalitnú krytinu od spoločnosti KM Beta.

Teraz v letnej akcii ktorá stále trvá môžete základnú škridlu nakúpiť za výrazne zníženú cenu.

Stále ako nová

Betónové strešné škridle KMB BETA sú vyrábané z prvotriednych vstupných surovín, najme z jemného kremičitého piesku, ktorý vytvára hladký povrch a tým eliminuje zanášanie nečistotami a prípadný rast machov. Počas celej doby životnosti strechy tak môžu vyniknúť atraktívne farebné odtiene v ktorých sa krytina vyrába (tehlová, višňová, hnedá, čierna, šedá a prípadne modrá a zelená). Kvalitná povrchová úprava zaisťuje ich dlhodobú životnosť, rovnomernú farebnosť na celej ploche a farebnú stálosť. Zákazník si môže vybrať z dvoch možností prevedenia povrchovej úpravy – a to Elegant (dvojitý akrylátový nástrek – matný povrch) a Briliant (špeciálny dvojitý nástrek s leskom).

elegant všetky druhy | Zdroj: KM BETA

Životnost 100 rokov

Spoločnosť KM Beta ponúka 30 ročnú záruku na funkčné vlastnosti betónových škridiel (kvalitu materiálu, pevnosť, mrazuvzdornosť a nepresiakavosť). Zo skúseností ale môžeme povedať že betónová krytina od KM Beta má životnosť až 100 rokov. Je to predovšetkým vďaka neustálemu vylepšovaniu konštrukcie škridly a tiež tým, že sa časom zvyšuje aj jej pevnosť. Pevná krytina z vysokou únosnosťou bez problémov vydrží aj silný tlak pri veľkom množstve snehu a preto sa hodí aj do náročnejších podmienok. Škridle majú tiež výbornú mrazuvzdornosť. Dlhú životnosť vykazuje strecha KM Beta aj vzhľadom k výbornej odolnosti proti chemickým vplyvom a nízkej nasiakavosti. Kvalitná povrchová úprava škridiel zaručuje nielen dlhú životnosť, ale aj rovnomernú farebnosť na celej ploche strechy a farebnú stálosť

Zdroj: KM BETA

Betónové doplnky = farebná jednotnosť strechy

Použitím betónového prvku je zaistená farebná jednotnosť strešného plášťa. Strešný systém od spoločnosti KM Beta zahŕňa aj vyše 50 betónových doplnkových výrobkov, ktoré profesionálne riešia technické detaily aj tých najnáročnejších tvarov strešnej konštrukcie a riešia možné nedostatky nesstémových klampiarskych prvkov. Všetky doplnku sa vyrábajú vo farebných prevedeniach, takže nie je problém zladiť farbu a povrchovú úpravu doplnkov a samotnej krytiny. Medzi najčastejšie používané patria napríklad „Betónový odvetrávací komplet“ , ktorý rieši odvetranie kanalizácie, digestora a pod., „Škridla betónová anténna“, „Škridla káblových prestupov“ a iné.

Viac informácií na www.km-beta.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje