/ Dom / Strecha /

Vyberáme materiál na strechu

Vyberáme materiál na strechu

CREATON je správna voľba, či už si vyberiete pálenú, alebo betónovú strešnú krytinu.

Odolnosť

Odolnosť proti poveternostným vplyvom nadobúdajú škridly CREATON jednak kvalitou surovín, ale aj modernou technológiou výroby. Bezproblémové fungovanie šikmej strechy pomáha zabezpečiť aj dômyselná konštrukcia škridiel, ktorá účinne zabraňuje zafúkavaniu náporového dažďa a prachového snehu pod krytinu.

Betónová škridla KAPSTADT vyniká jednoduchým tvarom a hladkým povrchom. 

Životnosť

Záruka na funkčné vlastnosti materiálu je jednou z najdôležitejších otázok, na ktoré sa pri výbere krytiny treba zamerať. Na všetky modely keramickej škridly CREATON je poskytovaná 50-ročná záruka na funkčné vlastnosti. Na funkčné vlastnosti betónovej škridly CREATON ponúka výrobca záruku 30 rokov. Ak bude strecha zrealizovaná zo špičkových materiálov spoľahlivým pokrývačom, máte istotu, že vydrží celé generácie, bez ohľadu na to, či je keramická alebo betónová.

Model betónovej škridly HEIDELBERG ponúka klasický tvar a štyri farebné prevedenia. 

Vzhľad

Škridly CREATON sa vyznačujú rozmanitosťou modelov, ich farebných variantov a povrchových úprav. Umožňujú kreatívne stvárnenia rôznych typov striech. Keramická strešná krytina CREATON sa ponúka v dvoch povrchových úpravách: v jemnom hodvábne matnom až pololesklom vyhotovení s engobou alebo v hladkom a lesklom variante s glazúrou. Obe úpravy dodávajú krytine nielen atraktívny vzhľad, ale škridla vďaka nim získa aj farebnú stálosť. Zároveň ju chránia pred vplyvom poveternostných podmienok a zanášaním nečistotami. Betónovej škridle dodáva výrazný lesk a vysokú odolnosť proti UV žiareniu povrchová úprava DURATOP. Strecha si vďaka tomu zachováva intenzívne farby dlhý čas.

www.creaton.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.