/ Dom / Strecha /

Najväčší šindeľ na trhu

najvacsi sindel na trhu

Tohtoročnou novinkou na Slovenskom trhu strešných materiálov je asfaltový šindeľ IKO Cambridge HD s najväčšou plochou zo súčasnej ponuky šindľov. Určený je pre tých, ktorí túžia po exkluzívne pokrytej, ale zároveň dostupnej streche. Je to jediný šindeľ svojho druhu na trhu v súlade s európskymi CE predpismi.

Väčší šindeľ znamená menej práce pri kladení a menej klincov, a teda menej času pri pokrývaní strechy. Rýchlejšou prácou dosiahneme nielen úsporu času pri realizácii, ale aj úsporu peňazí. Šindeľ má dĺžku 1 038 mm oproti bežným 1 000 mm. Tento šindeľ sa vyrába laminovaním (lisovaným spájaním) dvoch šindľových vrstiev, nerovnomerne vyrezávaných. Strecha pokrytá takýmto šindľom je veľmi podobná prírodnej bridlici a cenovo ostáva na úrovni kvalitných šindľov. Dve vrstvy šindľa zaručujú výnimočnú mechanickú odolnosť a zároveň flexibilitu. Jeho aplikácia je vďaka nepravidelnému tvaru veľmi jednoduchá a rýchla. So zárukou 25 rokov sa radí medzi najkvalitnejšie strešné materiály vôbec. Je dostupný v siedmich prírodných farbách a vďaka nízkej hmotnosti sa hodí tak na novostavby, ako aj na renovácie striech starších domov.

Viac info na www.iko.sk

Článok bol uverejnený v časopise Urob si sám.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.