Veľký formát za výhodnú cenu
Galéria (9)

Veľký formát za výhodnú cenu

Kvalitná, krásna a cenovo dostupná strecha? Riešením je veľkoformátová strešná krytina overenej nemeckej značky Creaton. Veľkoformátové škridly vďačia za popularitu svojej kráse, životnosti a hlavne hospodárnosti. Okrem atraktívneho vzhľadu strechy prinášajú aj dvojitú úsporu: úsporu materiálu i úsporu vďaka rýchlejšej montáži.

Galéria

Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu
Veľký formát za výhodnú cenu

Dvojitá úspora

Na pokrytie štvorcového metra strechy postačuje menej menší počet kusov krytiny, čo ušetrí peniaze. Spotreba veľkoformátových škridiel začína už od 8,1 ks/m2. Pre porovnanie: spotreba pri klasických typoch škridiel sa pohybuje  medzi 11 až 16 ks/m2. Pokrývači s veľkoformátovými krytinami Creaton veľmi radi pracujú. Chvália ich rozmerovú presnosť a možnosť veľkého posunu až 4,3cm (pri modeli Titania). Rýchlejšia montáž znamená aj nižšie náklady na realizáciu strechy. Model Titania, Premium alebo Futura možno vďaka systému drážok klásť už od sklonu 10°.

škridla

Vysoko kvalitná škridla „FUTURA“ bola navrhnutá tak, aby pôsobila harmonickým dojmom a zároveň vďaka prepracovanému systému drážok odolávala extrémnym poveternostným podmienkam aj pri nízkom sklone strechy. foto: EBM Co., s.r.o.

škridla

Model Rapido vychádza z tradičného tvaru dvojitej falcovanej škridly prevedeného do veľkého formátu. Bezpečné uchytenie škridly zaisťujú tri závesné ozuby. Rapido presvedčí ako svojou kvalitou, tak aj cenou – vďaka spotrebe od 8,1ks/m2 ide o cenovo najvýhodnejší model značky Creaton. foto: EBM Co., s.r.o.

škridla

Model Balance patrí u nás medzi najobľúbenejšie typy keramickej strešnej krytiny. Na streche vytvára príjemný optický efekt vlny s charakteristickými čistými líniami, vďaka čomu oslovuje veľký okruh zákazníkov. foto: EBM Co., s.r.o.

škridla

Najnovším modelom v sortimente veľkoformátových škridiel Creaton je posuvná krytina Titania. Vyznačuje sa prepracovaným „Labyrint“ systémom bočných a hlavových drážok, ktoré zaisťujú mimoriadne odolnú bariéru neprekonateľnú ani pri náporovom daždi. Ide o modernú škridlu s mimoriadne hladkým a odolným povrchom. foto: EBM Co., s.r.o.​

Nemecká kvalita

Veľkoformátová pálená strešná krytina značky Creaton zaujme širokým výberom modelov, farieb a povrchových úprav. Vďaka používaniu kvalitných surovín, moderných technológií a storočiami osvedčenej nemeckej kvality sa stala značka Creaton jednou z najvyhľadávanejších skladaných strešných krytín v Európe.

Viac informácií nájdete na www.ebmco.sk

TEXT: EBM Co., s.r.o.
ZDROJ: PR článok 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.