Ušetrite sekundy aj pri lepení!

Ušetrite sekundy aj pri lepení!

Čo všetko sa dá stihnúť za 60 sekúnd? Minúta mnohokrát ubehne veľmi rýchlo a ani si nevšimneme ako. Niekedy sa však naopak každá sekunda vlečie príliš dlho, predovšetkým ak čakáme na autobus počas daždivého rána, u zubára v kresle, alebo vo výťahu plnom ľudí a my sa ponáhľame.

V dnešnom uponáhľanom svete si prajeme využiť každú voľnú sekundu čo najefektívnejšie. Henkel prináša novinku vo svete lepidiel, ktorej postačí na splnenie želaní a potrieb iba 60 sekúnd. Univerzálne lepidlo bežne nebýva tak rýchlo tvrdnúce, ako napríklad sekundové lepidlá, toto je však výnimočné. Aj v lepení môže 60 sekúnd zohrávať dôležitú rolu. Univerzálne lepidlá schnú pridlho a sekundové lepidlá sú zase vhodné len pre malé opravy v domácnosti kvôli menšiemu baleniu. Preto vám prinášame novinku Loctite 60 sekúnd, extrémne rýchle a silné univerzálne lepidlo. Lepidlo Loctite 60 sekúnd lepí takmer všetky materiály a doba vytvrdnutia je 60 sekúnd. Pre tých menej zručných je toto lepidlo perfektné predovšetkým vďaka dostatočnému času na korekcie lepeného spoja. Nebudete sa musieť pozerať na krivo zalepené okuliare. Na korekciu máte približne 10 sekúnd, a to nie je málo aj pre tých, čo im to so sekundovými lepidlami veľmi nejde. Lepidlo má gélovú konzistenciu a priehľadnú farbu, takže je vhodný na lepenie čohokoľvek, vrátane skla a priehľadných materiálov. Loctite 60 sekúnd je vhodné lepidlo na rôzne materiály, či už ide o kožené topánky, gumené tenisky, drevený rám na obraz alebo keramického sloníka pre šťastie, ktorý sa vďaka vašim malým šibalom rozbil a vám je ľúto vyhodiť ho. Z tohto vyplýva, že už nepotrebujete desať rôznych lepidiel, ktoré vám postupne len vyschnú v zásuvke a vy ich musíte vyhodiť. Loctite 60 sekúnd je nie len univerzálny v použití, ale špeciálny uzáver je prispôsobený tak, aby vám po otvorení lepidla a správnom uskladnení už nikdy nevyschlo. Jeho balenie je vhodné na rôzne opravy v domácnosti, a to nie len na drobné opravy, akými sú odlepený opätok, rozbitá vázička, ale taktiež zlomený kus nábytku, pokazené športové náradie, pokazená skrinka, čokoľvek v domácnosti vás zradí, Loctite 60 sekúnd vám pomôže. Lepidlo Loctite 60 sekúnd je v ponuke v cenovo výhodnom 15 g balení, ktoré bude postačujúce pre stredné aj veľké opravy v domácnosti a ušetrí váš domáci rozpočet. Jeho použitie je tak jednoduché, že ho zvládne naozaj každý. 

Šetrite sekundy a skúste lepenie s Loctite 60 sekúnd, každá sekunda stojí za to!

Pre viac informácií: www.loctite-superattak.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.